כללי בטיחות בעבודה

המחיר מדהים!השירות לא פחות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אנחנו מתגוררים כיום במבנים רבי קומות שרק עולים ונעשים גבוהים יותר ככל שהזמן חולף. אם במקור, בית היה בית חד קומתי, הרי שעם השנים עלו והתווספו שניים שלוש קומות נוספות לכל בית מה שכיום הפך להיות שש, שמונה ואפילו עשר קומות. אז נכון שזה מבורך מאוד ורק כך יש אכן מקומות מגורים לכל מי שמחפש לקנות או לשכור דירה למגורים. עם זאת האתגרים שנוצרים בגלל הצורך הזה בבנייה גבוהה, הם בהחלט אתגרים מורכבים וחייבים ללמוד להתמודד איתם נכון.

כי עבודה בגובה, ביצוע תיקונים שונים בגובה וכל מה שחייבים לבצע במקומות הגבוהים, מחייבים עבודה עם מכשור מיוחד וכזה שיעניק את המענה הנכון והמושלם בהתאם לצרכים ה'גבוהים'.

פיגומים ועבודה בגובה

אז יש פתרונות שונים לביצוע עבודות בגובה. יש מנופים, יש ציוד סנפלינג ויש את הפיגומים. בעזרת הפיגומים ניתן אכן להגיע ממש אל כל נקודה בכל מקום שם נדרשת העבודה. אך יחד עם זאת, חייבים לזכור את כל כללי הבטיחות לעבודה בגובה כי גם אם יש את הציוד המתאים וגם אם כבר יודעים איך לבצע את העובדה, עדיין נדרשת רמת אחריות גבוהה מאוד וכך גם רמות אבטחה גבוהות במיוחד. כי רק כך אפשר אכן להבטיח שתתקבלנה התוצאות הרצויות ברמה הרצויה ותוך הקפדה מלאה על כל התקנים וכל כללי הבטיחות.

ניסור בטון בגובה

כאשר נדרשת עבודה של ניסור בטון בנקודה גבוהה במבנה, חובה לדאוג לכך שיהיה מי שיעשה את העבודה בעזרת הכלי המתאים כאשר בנוסף לאתגר של ניסור בטון שזה בפני עצמו נחשב כאתגר מורכב במיוחד, יש גם את האתגר של העבודה בגובה.

עבודה בגובה ולא משנה מה תהיה העבודה מזמנת סיכונים בלתי מבוטלים לצד יכולת לשהות בגובה כאשר עבור רבים מדובר בדבר שקשה להם לעשות. אם זה בשל פחד גבהים ואם זה בגלל שקשה להם לשהות זמן ארוך מידי שמצב שהם מנותקים מהקרקע. כך און כך, מדובר במטלה המחייבת יכולות מתקדמות ואפשרות להישאר במצב הזה למשך זמן ארוך.

שומרים על כל הכללים

יש שורה של כללים בכל מה שקשור לביצוע עבודות בגובה לצד שורה של כללי בטיחות לעבודות ניסור בטון שזו כבר מומחיות נוספת מלבד הביצוע בפועל של העבודה בגובה.

כאשר אתם מחפשים שירות מקצועי לצורך ביצוע עבודה כזו של ניסור בטון בגובה, חובה עליכם לברר ולבדוק האם הגעתם אל איש מקצוע שמודע לכל הכללים ואל זה שיכול להבטיח לכם ביצוע מקצועי ומוקפד בלי לסכן את עצמו וכמובן גם בלי לסכן את האנשים בסביבה. כי כמו שכולנו יודעים, בטיחות חייבת תמיד להיות מעל לכול. אין מצב לעגל פינות בכל מה שקשור לבטיחות ורק מי שיכול להבטיח לכם את העבודה הבטוחה הוא זה שתוכלו לסמוך עליו בעת הצורך.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753249

אז מה היה לנו בכתבה:

Picture of רונן זקיף
רונן זקיף

מזה שנים רבות, משרתת חברת זקיף השכרת פיגומים את ענף הבנייה בישראל ומספקת מערכים שלמים של פיגומים לפרויקטים מגוונים של בנייה חדשה. לצד זאת, מספקת החברה פיגומים גם ללקוחות פרטיים, בנייה פרטית ופרויקטים של שיפוץ מעטפת חוץ ועיצוב פנים, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

עוד פוסטים שיעניינו אותך

רישום קבלנים

קבלן רשום או קבלן ללא רישיון? ככה תזהו קבלנים בענף השיפוצים

להתחיל שיפוץ בבית זאת החלטה מרגשת שמביאה איתה התחדשות. אך בכל שיפוץ מושקעים כספים רבים וחשוב לבחור בבעל המקצוע הנכון ביותר לפרויקט. בכל שנה אלפי משפחות נופלות קורבן לקבלנים ללא רישיון שמבצעים את הפרויקטים ברשלנות. כתוצאה מכך נגרמים נזקים למבנה ששופץ וכך גם נזקים כלכליים ועוגמת נפש רבה. אז לפני שאתם מתחילים את השיפוץ – כך תזהו האם הקבלן שמולכם הוא ללא רישיון קבלן.

בניין

חיזוק אריחים ומבנים בגובה: איך עושים את זה בפיגומים?

כאשר מדובר בחיזוק אריחים ומבנים בגובה, שימוש בפיגומים חיוני להבטחת בטיחות העובדים ושלמות המבנה. פיגומים מספקים פלטפורמה יציבה לעובדים לגשת לאזורים שקשה להגיע אליהם ולבצע תיקונים או עבודות תחזוקה הכרחיות. במאמר זה נדון בחשיבותו של חיזוק בגובה וכיצד לפיגומים תפקיד מכריע בתהליך זה.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!