פיגומים למרפסות תלויות

המחיר מדהים!השירות לא פחות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753249

מרפסות תלויות

מעוניינים להוסיף מרפסת חדשה לבית, אבל אין לכם מושג איך אפשר לעשות את זה בקומה בה אתם ממוקמים ללא בנייה של עמודי תמך שיתמכו במרפסת? אם כך, יש לכם פתרון והוא עובד מצוין – מרפסות תלויות מאפשרות לכל אדם להוסיף מרפסת חדשה לביתו, ללא קשר לקומה בה הוא ממוקם וללא תלות בשכנים מלמטה. כל זאת כמובן, בכפוף לקבלת היתר בניה כנדרש.

מהן מרפסות תלויות?

מרפסת תלויה היא למעשה מרפסת שכאשר מביטים בה מבחוץ, היא נראית כאילו היא תלויה כמו מדף על קיר המבנה. המרפסת נתמכת על ידי קורות פלדה הנמתחות מקיר המבנה החוצה, ועליהן מתקינים את המרפסת כולה. קורות פלדה אלה מעניקות למרפסת את הפלטפורמה הנדרשת ואת החוזק הנדרש לה בכדי לשאת כל משקל הגיוני. בנוסף לכך מעוגנת המרפסת אל קירות המבנה בכמה וכמה נקודות לאורך המסגרת שלה. טכניקה זו של בניית מרפסות, מייתרת למעשה את הצורך בעמודי תמך כפי שניתן לראות בדרך כלל בבניינים בהם לכל דירה יש מרפסת, כך שכל מרפסת נתמכת על ידי עמודי תמך העולים מהמרפסת שמתחתיה.

פיגומים למרפסות תלויות

האם המרפסות התלויות הן חזקות מספיק?

התשובה היא בהחלט כן, והשאלה הזאת היא בדיוק הסיבה שפתחנו ואמרנו שהמרפסת נראית כאילו היא תלויה כמו מדף על קיר. בפועל, זה רק נראה כך, אבל בניגוד למדף על הקיר, מרפסת נשענת על גבי קורות פלדה שהם עצמם המדף והם אלו שנמתחים מהקיר, בגובה הרצפה, כלפי חוץ. מה עובי הקורות הנדרש זו כבר החלטה של מהנדס בניין, בהתאם לגודל המרפסת והתצורה שלה. ככלל, מרפסות תלויות מתוכננות לעמוד בעומסים גדולים הרבה יותר מאלו שהן צפויות לעמוד בהן בפועל, כך שאין שום חשש לשימוש במרפסת תלויה.

את הפתרון של מרפסות תלויות לומדים להכיר עוד ועוד ישראלים, וכיום ניתן לומר שמספר המרפסות התלויות הולך ועולה בהתמדה, ולא בכדי. במרבית המקרים זהו הפתרון היחיד האפשרי להוספת מרפסת ללא תלות בשכנים.

תמיד חלמתם על מרפסת לבית, וגם אם לא יצא לכם לקנות בית עם מרפסת מוכנה, או שאתם מעוניינים להוסיף מרפסת נוספת על זו הקיימת, אתם יכולים לעשות זאת היום באמצעות טכניקת בנייה של מרפסות תלויות. המדובר במרפסות חזקות מאוד ויציבות מאוד, אותן תוכלו לעצב על פי רצונכם, להעניק להם חיפוי אבן, עץ או פלדה וליהנות מהן ממש כמו מרפסות רגילות הממוקמות על עמודי תמך הנמתחים מלמטה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753249

אז מה היה לנו בכתבה:

רונן זקיף
רונן זקיף

מזה שנים רבות, משרתת חברת זקיף השכרת פיגומים את ענף הבנייה בישראל ומספקת מערכים שלמים של פיגומים לפרויקטים מגוונים של בנייה חדשה. לצד זאת, מספקת החברה פיגומים גם ללקוחות פרטיים, בנייה פרטית ופרויקטים של שיפוץ מעטפת חוץ ועיצוב פנים, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

עוד פוסטים שיעניינו אותך

איך מבצעים כיוון לדלת זכוכית?

אחד השירותים החשובים ביותר שיכול מומחה להתקנה ותיקון דלתות זכוכית לספק לנו, היא כיוון דלת כך שנוכל להשתמש בה בצורה סדירה, לפתוח

תהליך רישום קבלן שיפוצים

רישום קבלן שיפוצים הינו תהליך אשר חייב להתבצע על ידי כל מי שרוצה לספק שירותי שיפוצים. קבלן שיפוצים הוא אדם שעושה עבודות

לקבלת הצעת מחיר
בלוג

איך מבצעים כיוון לדלת זכוכית?

אחד השירותים החשובים ביותר שיכול מומחה להתקנה ותיקון דלתות זכוכית לספק לנו, היא כיוון דלת כך שנוכל להשתמש בה בצורה סדירה, לפתוח ולסגור אותה כפי

תהליך רישום קבלן שיפוצים

רישום קבלן שיפוצים הינו תהליך אשר חייב להתבצע על ידי כל מי שרוצה לספק שירותי שיפוצים. קבלן שיפוצים הוא אדם שעושה עבודות לשיפור מצב המבנה.

בדק בית לאחר התקנת פיגומים
בלוג

דוח חברה – כל חברה והזמן שלה

על חברות בע"מ קמות מספר חובות שעליהן לעמוד בהן, בין היתר הן מחויבות בתשלום אגרה לרשם החברות, להגשת דוחות לרשויות המס ובהגשת דו"ח שנתי לרשם

חיפוי עץ למטבח

ריצוף דק ועץ הוא סוג של ריצוף המורכב משכבות עץ. הוא מספק חום, יופי טבעי ועמידות. סוג זה של ריצוף קל להתקנה, אך יש לו

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!