שיקום מבנים עם פיגומים

המחיר מדהים!השירות לא פחות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מי שגר במבנה ישן או מחזיק נכס במבנה כזה, יודע כי הצורך בשיפוץ ושיקום הינו הכרחי, בעיקר כאשר רוצים להגן על השוהים בנכס, לחדש או לבצע השבחת נכסים לצורך השקעה. כיום חברות בנייה מנוסות מציעות שיקום מבנים שיעשה בצורה מקצועית. אבל מה כולל התהליך ומתי נזדקק לו? כל הפרטים בהמשך.

שיקום מבנים – מה זה אומר ומתי צריך את זה?

עד כמה שמדינת ישראל נחשבת צעירה וכזאת שעדיין מתפתחת ונבנית, עדיין ישנם מבנים ישנים מאד הנמצאים בערים, בכפרים ובמגוון מושבים, תוך שמבנים אלה דרושים שיקום ושיפוץ מסיבי. מבנים משנות ה 50, ה 70 וה 80, פזורים לכל אורכה ורוחבה של המדינה ורבים מהם חייבים שיקום.

שיקום מבנים עם פיגומים

מה מתבצע בעת שיקום מבנים ישנים?

לפני שנסביר יותר על התהליך, הכולל הרכבת פיגום זקיפים ולעיתים פיגום חשמלי חשוב לדעת כי ישנם כמה מושגים הקשורים לשיקום מבנים, החל מתהליכי שימור בהם נעשה שיפוץ במבנה אך המבנה חוזר למראה המקורי שלו. ישנם תהליכי שחזור מבנים בהם נעשה שחזור של מבנה קיים במקום בו הוא הוצב.  ישנו שיקום קלאסי של מבנים הכולל חיזוק עמודים וקורות תומכות, החלפת תשתיות, החלפת ריצוף, חיזוק אבנים בבניין, תיקון איטום וביצוע כלל הפעולות שמחזקות את המבנה ומסייעות לאיכות חיים במקום.

פעולות אלה יועילו להעלאת ערכם של הנכסים שעברו את התהליך, בזמן שכל פעולה, בין אם מדובר בשיפוץ, שחזור או שימור – מאפשרת לחברת הבנייה להחזיר את המבנה למצב תקין תוך שמירה על מראה מעוצב ואסתטי.

שיקום מבנים מסוכנים – קבלת מימון

מלבד הצורך בהעלאת ערך הנכס ואיכות החיים במבנה, ישנם מקרים בהם יקבלו בעלי הנכס צו שיקום מבנים מסוכנים מהרשויות. הצו מורה לבעלי הנכס לבצע שיקום מקצועי. במידה והפעולה לא תתבצע, ייסגר המקום או ייהרס, ולא תתאפשר בו פעילות.

במקרים כאלה חשוב לבחור חברות בנייה העוסקות בשיקום מבנים. במידה ואין לכם את התקציב הדרוש לבצע את הפעולה, רצוי לפנות לרשויות ולהבין האם ניתן לקבל מימון או תכנית מימון עבור שיקום מבנים מסוכנים עם חברת עידן 67 או קבוצת עידן המובילה בתחום השיקום בניינים משותפים בכל הארץ.

 

אז מתי נזדקק לשיקום מבנה?

ישנם כמה כמה מקרים בהם כדאי לבצע את השיקום וזאת בהינתן מבנה ישן שחייב שיפוץ, או בקבלת צו הריסה אותו הזכרנו קודם. מלבד זאת, ישנו צורך בשימור מבנה למען נוף עירוני יפה ומטופח, ביצוע פרויקט תמ"א 38 או ביצוע פרויקטים אחרים להתחדשות עירונית. בשל כך, יש תמיד לבחור במקצוענים בתחום שיקום מבנים ובכך לקבל מבנה יציב, מטופח ומעוצב.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753249

אז מה היה לנו בכתבה:

Picture of רונן זקיף
רונן זקיף

מזה שנים רבות, משרתת חברת זקיף השכרת פיגומים את ענף הבנייה בישראל ומספקת מערכים שלמים של פיגומים לפרויקטים מגוונים של בנייה חדשה. לצד זאת, מספקת החברה פיגומים גם ללקוחות פרטיים, בנייה פרטית ופרויקטים של שיפוץ מעטפת חוץ ועיצוב פנים, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

עוד פוסטים שיעניינו אותך

בניין

חיזוק אריחים ומבנים בגובה: איך עושים את זה בפיגומים?

כאשר מדובר בחיזוק אריחים ומבנים בגובה, שימוש בפיגומים חיוני להבטחת בטיחות העובדים ושלמות המבנה. פיגומים מספקים פלטפורמה יציבה לעובדים לגשת לאזורים שקשה להגיע אליהם ולבצע תיקונים או עבודות תחזוקה הכרחיות. במאמר זה נדון בחשיבותו של חיזוק בגובה וכיצד לפיגומים תפקיד מכריע בתהליך זה.

עובש בקיר

המדריך המקיף לטיפול בעובש

עובש על קירות לא רק מכוער אלא יכול גם להוות סיכונים בריאותיים. חשוב לזהות את מקור הרטיבות שגורמת לגדילת העובש. דליפות, אוורור לקוי או רמות לחות גבוהות יכולים כולם לתרום לצמיחת עובש.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!