שימוש בפיגומים בשיפוץ לובי

הלובי של המבנה בו אנו גרים, הוא אחד המרחבים החשובים במקום, שכן ממקום זה אנו יוצאים בבוקר לעבודה, ואל המקום אנו חוזרים מיום עבודה עמוס. בשל כך חשוב כי הלובי יהיה מזמין ונעים ויאפשר תחושה טובה.

מלבד זאת, מראה החלל בכניסה למבנה, הופך מרשים ויוקרתי יותר בזמן שהוא נראה טוב תוך שלובי מעוצב ומשופץ: יעלה את ערכו של הבניין ואת ערכן של הדירות שנמצאות בו.

שיפוץ לובי בניין – כל מה שצריך לדעת

מי שרוצה לבצע שיפוץ לובי חייב להשתמש בפיגומים ולבחור קבלן פיגומים להתקנת פיגומים , חשוב שידע כי כאשר מתכננים את התהליך, יש לקבל הסכמה של 65 אחוזים מן השכנים תוך קבלת אישורי בנייה במידה ומדובר בשיפוץ מסיבי.

את ההסכמה של השכנים ניתן לקבל תוך כינוס אסיפת דיירים, באמצעותה תוכלו להעלות את הרעיון, לשוחח עם השכנים על תקציב לשיפוצים, כמו גם לדון על חלוקת התשלום בין השכנים ויחד להגיע להסכמה לגבי השיפוצים.

לאחר שקיבלתם הסכמה של רוב השכנים, יש לפנות אל חברות בנייה מקצועיות לשיפוץ לובי שיספקו לכם תכניות הנדסיות עמן תוכלו לגשת לרשות המקומית. באמצעות התכנית תוכלו לקבל את האישורים המתאימים.

אז מה כולל שיפוץ לובי בניין?

אם החלטתם לצאת לדרך וקיבלתם את כלל האישורים הדרושים עבור שיפוץ לובי בניין עם חברה מומלצת כמו חברת אורגד שיפוץ בניינים,  חשוב שתדעו מה התהליך כולל:

תיקון מעקות ומדרגות עם חברת אורגד שיפוץ בניינים – בעת השיפוצים נעשים תיקונים במדרגות תוך השלמת שברים והחלפת מדרגות בעת הצורך. בנוסף מבצעים המומחים תיקון מעקה.

תיקון מעליות – במידה וישנה מעלית במבנה, יבצעו חברות הבנייה תיקון מעלויות אך זאת רק לאחר קבלת כלל התכנית ממומחים בתחום וקבלת אישורים לתיקון מעלית.

החלפת דלתות ותיבות דואר – בעת הפעולה מבצעים המומחים החלפת דלתות הלובי כמו גם החלפת תאי דואר במידה והם מיושנים.

מכירת פיגומים

החלפת מיזוג – אם קיים מזגן בלובי או במידה ואין לכם מערכות מיזוג אוויר במבנה, רצוי להתקין מזגן בלובי או להחליף את הישן בחדש.

החלפת מרצפות – מרצפות הלובי הן כאלה אשר מעידות על איכות המבנה. לכן רצוי לבצע החלפת מרצפות וביצוע פוליש לרצפות לאחר סיום התהליך.

שירותי גינון – גם גינה מטופחת מקנה מראה נעים לכל מבנה, תוך שהכנת הגינה לשתילה, שירותי גינון ושיתוף פעולה בין השכנים לעיצוב הגינה: יאפשרו מבנה מושלם.

באמצעות כלל הפעולות ואנשי המקצוע הטובים, תוכלו לבצע שיפוץ בלובי בניין בצורה הבטוחה והיעילה ביותר.

More to explorer

פיגומים ניידים

פיגומים ניידים יכולים להיות מכמה סוגים שונים של פיגומים, אך הינם קלים והיכולת עבודה איתם יכולה להיות פתרון מעולה עבור העבודות שהפיגומים

פיגום למכירה

במידה ועבודות הבניין הם חלק בלתי נפרד מכם, וכי כל שגרת העבודה שלכם מתנהלת על עבודות בניין, רצוי לרכוש פיגום על מנת

במת הרמה ניידת

במת הרמה ניידת יכולה להוות עבורכם פתרון מעולה על מנת שתוכלו לחסוך בהמון זמן, וכן לעלות דרכה את חומרי הגלם אשר נדרשים

בלוג
רונן זקיף

פיגומים ניידים

פיגומים ניידים יכולים להיות מכמה סוגים שונים של פיגומים, אך הינם קלים והיכולת עבודה איתם יכולה להיות פתרון מעולה עבור העבודות שהפיגומים הניידים יכולים להתאים

קרא עוד »
בלוג
רונן זקיף

פיגום למכירה

במידה ועבודות הבניין הם חלק בלתי נפרד מכם, וכי כל שגרת העבודה שלכם מתנהלת על עבודות בניין, רצוי לרכוש פיגום על מנת שלא תיאלצו לחפש

קרא עוד »

במת הרמה ניידת

במת הרמה ניידת יכולה להוות עבורכם פתרון מעולה על מנת שתוכלו לחסוך בהמון זמן, וכן לעלות דרכה את חומרי הגלם אשר נדרשים לאותה עבודה. מה

קרא עוד »

פיגום נייד להשכרה

במידה ואתם צריכים לבצע עבודת יפוץ מסוימת, עליכם להשכיר פיגום נייד על מנת שיוכל לתת לכם את הפתרון לצורת עבודה מושלמת. מהו פיגום נייד? פיגום

קרא עוד »
פיגום נייד
בלוג
רונן זקיף

במת הרמה קטנה

במת הרמה יכולה להוות עבורכם פיתרון מעולה ביותר על מנת שתוכלו להרים את כל חומרי הגלם של הבנייה, במות הרמה יכולות להיות שימושיות מאוד, על

קרא עוד »

פיגומים למכירה מחיר

במידה ורוב העיסוק שלכם מסתכם בעבודות בנייה שונות, מומלץ עבורכם לבדוק פיגומים למכירה מחיר על מנת לרכוש עבורכם פיגומים. כיצד תוכלו למצוא פיגומים למכירה? כיום,

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד