שימוש בפיגומים בשיפוץ לובי

המחיר מדהים!השירות לא פחות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

הלובי של המבנה בו אנו גרים, הוא אחד המרחבים החשובים במקום. שכן ממקום זה אנו יוצאים בבוקר לעבודה, ואל המקום אנו חוזרים מיום עבודה עמוס. בשל כך חשוב כי הלובי יהיה מזמין ונעים ויאפשר תחושה טובה.

מלבד זאת, מראה החלל בכניסה למבנה המגורים, הופך מרשים ויוקרתי יותר בזמן שהוא נראה טוב תוך שלובי מעוצב ומשופץ.
שיפוץ לובי בבניין יעלה את ערכו של הבניין ואת ערכן של הדירות שנמצאות בו.

שיפוץ לובי בניין – כל מה שצריך לדעת

מי שרוצה לבצע שיפוץ לובי חייב להשתמש בפיגומים ולבחור קבלן פיגומים להתקנת פיגומים, חשוב שידע כי כאשר מתכננים את התהליך, יש לקבל הסכמה של 65 אחוזים מן השכנים תוך קבלת אישורי בנייה במידה ומדובר בשיפוץ מסיבי.

את ההסכמה של השכנים ניתן לקבל תוך כינוס אסיפת דיירים, באמצעותה תוכלו להעלות את הרעיון, לשוחח עם השכנים על תקציב לשיפוצים. כמו גם לדון על חלוקת התשלום בין השכנים ויחד להגיע להסכמה לגבי השיפוצים.

לאחר שקיבלתם הסכמה של רוב השכנים, יש לפנות אל חברות בנייה מקצועיות לשיפוץ לובי שיספקו לכם תכניות הנדסיות עמן תוכלו לגשת לרשות המקומית. באמצעות התכנית תוכלו לקבל את האישורים המתאימים.

שיפוץ לובי בניין

אז מה כולל שיפוץ לובי בניין?

אם החלטתם לצאת לדרך וקיבלתם את כלל האישורים הדרושים עבור שיפוץ לובי בניין עם חברה מומלצת כמו חברת אורגד שיפוץ בניינים,  חשוב שתדעו מה התהליך כולל:

תיקון מעקות ומדרגות עם חברת אורגד שיפוץ בניינים – בעת השיפוצים נעשים תיקונים במדרגות תוך השלמת שברים והחלפת מדרגות בעת הצורך. בנוסף מבצעים המומחים תיקון מעקה.

תיקון מעליות – במידה וישנה מעלית במבנה, יבצעו חברות הבנייה תיקון מעלויות אך זאת רק לאחר קבלת כלל התכנית ממומחים בתחום וקבלת אישורים לתיקון מעלית.

 

החלפת דלתות ותיבות דואר – בעת הפעולה מבצעים המומחים החלפת דלתות הלובי כמו גם החלפת תאי דואר במידה והם מיושנים.

החלפת מיזוג – אם קיים מזגן בלובי או במידה ואין לכם מערכות מיזוג אוויר במבנה. רצוי להתקין מזגן בלובי או להחליף את הישן בחדש.

החלפת מרצפות – מרצפות הלובי הן כאלה אשר מעידות על איכות המבנה. לכן רצוי לבצע החלפת מרצפות וביצוע פוליש לרצפות לאחר סיום התהליך.

שירותי גינון – גם גינה מטופחת מקנה מראה נעים לכל מבנה, תוך שהכנת הגינה לשתילה. שירותי גינון ושיתוף פעולה בין השכנים לעיצוב הגינה: יאפשרו מבנה מושלם.

באמצעות כלל הפעולות ואנשי המקצוע הטובים, תוכלו לבצע שיפוץ בלובי בניין בצורה הבטוחה והיעילה ביותר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753249

אז מה היה לנו בכתבה:

Picture of רונן זקיף
רונן זקיף

מזה שנים רבות, משרתת חברת זקיף השכרת פיגומים את ענף הבנייה בישראל ומספקת מערכים שלמים של פיגומים לפרויקטים מגוונים של בנייה חדשה. לצד זאת, מספקת החברה פיגומים גם ללקוחות פרטיים, בנייה פרטית ופרויקטים של שיפוץ מעטפת חוץ ועיצוב פנים, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

עוד פוסטים שיעניינו אותך

בניין

חיזוק אריחים ומבנים בגובה: איך עושים את זה בפיגומים?

כאשר מדובר בחיזוק אריחים ומבנים בגובה, שימוש בפיגומים חיוני להבטחת בטיחות העובדים ושלמות המבנה. פיגומים מספקים פלטפורמה יציבה לעובדים לגשת לאזורים שקשה להגיע אליהם ולבצע תיקונים או עבודות תחזוקה הכרחיות. במאמר זה נדון בחשיבותו של חיזוק בגובה וכיצד לפיגומים תפקיד מכריע בתהליך זה.

עובש בקיר

המדריך המקיף לטיפול בעובש

עובש על קירות לא רק מכוער אלא יכול גם להוות סיכונים בריאותיים. חשוב לזהות את מקור הרטיבות שגורמת לגדילת העובש. דליפות, אוורור לקוי או רמות לחות גבוהות יכולים כולם לתרום לצמיחת עובש.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!