שימוש בפיגומים בשיפוץ לובי

הלובי של המבנה בו אנו גרים, הוא אחד המרחבים החשובים במקום, שכן ממקום זה אנו יוצאים בבוקר לעבודה, ואל המקום אנו חוזרים מיום עבודה עמוס. בשל כך חשוב כי הלובי יהיה מזמין ונעים ויאפשר תחושה טובה.

מלבד זאת, מראה החלל בכניסה למבנה, הופך מרשים ויוקרתי יותר בזמן שהוא נראה טוב תוך שלובי מעוצב ומשופץ: יעלה את ערכו של הבניין ואת ערכן של הדירות שנמצאות בו.

שיפוץ לובי בניין – כל מה שצריך לדעת

מי שרוצה לבצע שיפוץ לובי חייב להשתמש בפיגומים ולבחור קבלן פיגומים להתקנת פיגומים , חשוב שידע כי כאשר מתכננים את התהליך, יש לקבל הסכמה של 65 אחוזים מן השכנים תוך קבלת אישורי בנייה במידה ומדובר בשיפוץ מסיבי.

את ההסכמה של השכנים ניתן לקבל תוך כינוס אסיפת דיירים, באמצעותה תוכלו להעלות את הרעיון, לשוחח עם השכנים על תקציב לשיפוצים, כמו גם לדון על חלוקת התשלום בין השכנים ויחד להגיע להסכמה לגבי השיפוצים.

לאחר שקיבלתם הסכמה של רוב השכנים, יש לפנות אל חברות בנייה מקצועיות לשיפוץ לובי שיספקו לכם תכניות הנדסיות עמן תוכלו לגשת לרשות המקומית. באמצעות התכנית תוכלו לקבל את האישורים המתאימים.

אז מה כולל שיפוץ לובי בניין?

אם החלטתם לצאת לדרך וקיבלתם את כלל האישורים הדרושים עבור שיפוץ לובי בניין עם חברה מומלצת כמו חברת אורגד שיפוץ בניינים,  חשוב שתדעו מה התהליך כולל:

תיקון מעקות ומדרגות עם חברת אורגד שיפוץ בניינים – בעת השיפוצים נעשים תיקונים במדרגות תוך השלמת שברים והחלפת מדרגות בעת הצורך. בנוסף מבצעים המומחים תיקון מעקה.

תיקון מעליות – במידה וישנה מעלית במבנה, יבצעו חברות הבנייה תיקון מעלויות אך זאת רק לאחר קבלת כלל התכנית ממומחים בתחום וקבלת אישורים לתיקון מעלית.

החלפת דלתות ותיבות דואר – בעת הפעולה מבצעים המומחים החלפת דלתות הלובי כמו גם החלפת תאי דואר במידה והם מיושנים.

מכירת פיגומים

החלפת מיזוג – אם קיים מזגן בלובי או במידה ואין לכם מערכות מיזוג אוויר במבנה, רצוי להתקין מזגן בלובי או להחליף את הישן בחדש.

החלפת מרצפות – מרצפות הלובי הן כאלה אשר מעידות על איכות המבנה. לכן רצוי לבצע החלפת מרצפות וביצוע פוליש לרצפות לאחר סיום התהליך.

שירותי גינון – גם גינה מטופחת מקנה מראה נעים לכל מבנה, תוך שהכנת הגינה לשתילה, שירותי גינון ושיתוף פעולה בין השכנים לעיצוב הגינה: יאפשרו מבנה מושלם.

באמצעות כלל הפעולות ואנשי המקצוע הטובים, תוכלו לבצע שיפוץ בלובי בניין בצורה הבטוחה והיעילה ביותר.

More to explorer

עבודות גבס בסלון

  כמעט ולא תמצאו היום בית אחד בישראל שאין בו עבודות גבס, במיוחד עבודות גבס בסלון, שיפוצים באמצעות עבודות גבס הם פתרון

יתרונותיו של הדקטון לקהל הישראלי

מתלבטים לגבי בחירת השיש הביתי שלכם ושמעתם ביקורות נלהבות על שיש דקטון? זה לא במקרה. מדובר במשטח עבודה נקי ומוקפד למראה, שיתאים

בלוג
רונן זקיף

עבודות גבס בסלון

  כמעט ולא תמצאו היום בית אחד בישראל שאין בו עבודות גבס, במיוחד עבודות גבס בסלון, שיפוצים באמצעות עבודות גבס הם פתרון מושלם ואידאלי לאנשים

קרא עוד »

בודק פיגומים מוסמך

האם בדיקה של פיגום חייבת להתבצע על ידי בודק פיגומים מוסמך? איך ניתן לקבל הסמכה של בדוק פיגומים? היכן בחוק מופיעות ההוראות המתייחסות לבדיקת פיגומים

קרא עוד »

פיגום תורן

אחד הפרמטרים החשובים לבטיחות העובדים באתר בניה, ולא פחות מכך גם להצלחת הפרויקט ולביצוע עבודות הבניה בלוחות זמנים קצרים ובסטנדרטים גבוהים, הוא יכולת ההתאמה של

קרא עוד »

פיגום נייד

המונח פיגום נייד משמש להגדרה של מספר סוגי פיגומים שונים, ובכלל זה הפיגום התלוי הנייד, פיגום עצמאי ופיגום ממוכן. בשלושת המקרים הללו, מדובר בפיגום שקל

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד