פיגומים למרפסות תלויות

המחיר מדהים!השירות לא פחות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מרפסות תלויות

מעוניינים להוסיף מרפסת חדשה לבית, אבל אין לכם מושג איך אפשר לעשות את זה בקומה בה אתם ממוקמים ללא בנייה של עמודי תמך שיתמכו במרפסת? אם כך, יש לכם פתרון והוא עובד מצוין – מרפסות תלויות מאפשרות לכל אדם להוסיף מרפסת חדשה לביתו, ללא קשר לקומה בה הוא ממוקם וללא תלות בשכנים מלמטה. כל זאת כמובן, בכפוף לקבלת היתר בניה כנדרש.

מהן מרפסות תלויות?

מרפסת תלויה היא למעשה מרפסת שכאשר מביטים בה מבחוץ, היא נראית כאילו היא תלויה כמו מדף על קיר המבנה. המרפסת נתמכת על ידי קורות פלדה הנמתחות מקיר המבנה החוצה, ועליהן מתקינים את המרפסת כולה. קורות פלדה אלה מעניקות למרפסת את הפלטפורמה הנדרשת ואת החוזק הנדרש לה בכדי לשאת כל משקל הגיוני. בנוסף לכך מעוגנת המרפסת אל קירות המבנה בכמה וכמה נקודות לאורך המסגרת שלה. טכניקה זו של בניית מרפסות, מייתרת למעשה את הצורך בעמודי תמך כפי שניתן לראות בדרך כלל בבניינים בהם לכל דירה יש מרפסת, כך שכל מרפסת נתמכת על ידי עמודי תמך העולים מהמרפסת שמתחתיה.

פיגומים למרפסות תלויות

האם המרפסות התלויות הן חזקות מספיק?

התשובה היא בהחלט כן, והשאלה הזאת היא בדיוק הסיבה שפתחנו ואמרנו שהמרפסת נראית כאילו היא תלויה כמו מדף על קיר. בפועל, זה רק נראה כך, אבל בניגוד למדף על הקיר, מרפסת נשענת על גבי קורות פלדה שהם עצמם המדף והם אלו שנמתחים מהקיר, בגובה הרצפה, כלפי חוץ. מה עובי הקורות הנדרש זו כבר החלטה של מהנדס בניין, בהתאם לגודל המרפסת והתצורה שלה. ככלל, מרפסות תלויות מתוכננות לעמוד בעומסים גדולים הרבה יותר מאלו שהן צפויות לעמוד בהן בפועל, כך שאין שום חשש לשימוש במרפסת תלויה.

את הפתרון של מרפסות תלויות לומדים להכיר עוד ועוד ישראלים, וכיום ניתן לומר שמספר המרפסות התלויות הולך ועולה בהתמדה, ולא בכדי. במרבית המקרים זהו הפתרון היחיד האפשרי להוספת מרפסת ללא תלות בשכנים.

תמיד חלמתם על מרפסת לבית, וגם אם לא יצא לכם לקנות בית עם מרפסת מוכנה, או שאתם מעוניינים להוסיף מרפסת נוספת על זו הקיימת, אתם יכולים לעשות זאת היום באמצעות טכניקת בנייה של מרפסות תלויות. המדובר במרפסות חזקות מאוד ויציבות מאוד, אותן תוכלו לעצב על פי רצונכם, להעניק להם חיפוי אבן, עץ או פלדה וליהנות מהן ממש כמו מרפסות רגילות הממוקמות על עמודי תמך הנמתחים מלמטה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753249

אז מה היה לנו בכתבה:

Picture of רונן זקיף
רונן זקיף

מזה שנים רבות, משרתת חברת זקיף השכרת פיגומים את ענף הבנייה בישראל ומספקת מערכים שלמים של פיגומים לפרויקטים מגוונים של בנייה חדשה. לצד זאת, מספקת החברה פיגומים גם ללקוחות פרטיים, בנייה פרטית ופרויקטים של שיפוץ מעטפת חוץ ועיצוב פנים, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

עוד פוסטים שיעניינו אותך

בניין

חיזוק אריחים ומבנים בגובה: איך עושים את זה בפיגומים?

כאשר מדובר בחיזוק אריחים ומבנים בגובה, שימוש בפיגומים חיוני להבטחת בטיחות העובדים ושלמות המבנה. פיגומים מספקים פלטפורמה יציבה לעובדים לגשת לאזורים שקשה להגיע אליהם ולבצע תיקונים או עבודות תחזוקה הכרחיות. במאמר זה נדון בחשיבותו של חיזוק בגובה וכיצד לפיגומים תפקיד מכריע בתהליך זה.

עובש בקיר

המדריך המקיף לטיפול בעובש

עובש על קירות לא רק מכוער אלא יכול גם להוות סיכונים בריאותיים. חשוב לזהות את מקור הרטיבות שגורמת לגדילת העובש. דליפות, אוורור לקוי או רמות לחות גבוהות יכולים כולם לתרום לצמיחת עובש.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!