פיגום נייד להשכרה

במידה ואתם צריכים לבצע עבודת יפוץ מסוימת, עליכם להשכיר פיגום נייד על מנת שיוכל לתת לכם את הפתרון לצורת עבודה מושלמת.

מהו פיגום נייד?

פיגום נייד הינו פיגום המגיע על גלגלים, אשר קיימת האפשרות לעבוד עם אותו פיגום בעבודות מסוימות, כמו למשל: עבודות שיפוץ, עבודות פנים בדירות או משרדים, פיגום נייד הינו פיגום אשר קל מאוד להרכיב ולפרק אותו, עבודה זו בדרך כלל תיעשה ללא שום בעיה ואין צורך בצוות שלם על מנת להרכיב ולפרק אלא מספיק שתי עובדים על מנת לבצע את ההרכבה ופירוק של פיגום נייד, פיגום נייד יכול להוות עבורכם פיתרון מושלם לעבודות מסוג זה.

למה יכול לשמש אתכם פיגום נייד?

פיגום נייד יכול לשמש אתכם למגוון עבודות, וכן הוא יכול להגיע עד לגובה של שישה מטרים, עבודות בשימוש פיגום נייד יכולות להיות עבודות טייח או עבודות חיפוי בבתים, בנוסף הוא יכול לשמש אתכם לשיפוץ פנימי של משרד או דירה, וכן עבודות צבע או עבודות חשמל שונות, את הפיגום הנייד יש אפשרות להזיז בקלות וללא שום בעיה משום שהינו קל וכן לא גדול, לכן, יש לו דרישות גבוהה לעבודות שיפוץ רבות.

מה היתרונות של שימוש בפיגום נייד?

כאמור, פיגום נייד הינו פיגום אשר יש אפשרות להרכיב ולפרק אותו ללא שום בעיה, וזה מה שחוסך לכם תשלום עבודה לצוות שלם, בנוסף פיגום נייד יכול להיות מאוד שימושי בהמון מקרים ויש אפשרות לבצע בו כל עבודה אשר צריכה להגיע עד לגובה של שישה מטרים, בנוסף לפיגום נייד יש יתרון גדול מכיוון שיש אפשרות לזוז איתו במרחב ללא שום תקלה ובאופן מאוד קליל משום שאינו כבד או גדול.

כיצד יש להניח פיגום נייד?

פיגום נייד יש להניח בצורה מאוד יציבה וחזקה על הקרקע, וחשוב כי הקרקע תהיה מספיק יציבה על מנת שהפיגום יהיה בטיחותי, חשוב מאוד שלא יהיו שיפועים אשר יכולים לגרום להטיה מסוימת של הפיגום הנייד, וכן לבדוק כי הפיגום הנייד אינו יכול להיכנס לכם בתוך האדמה במידה והיא מלאה בבוץ, כל אלו על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי אתם עולים לעבוד ע פיגום אשר מונח באופן יציב ובטיחותי וכך תוכלו לעבוד ברוגע.

בטיחות השימוש בפיגום נייד

כאשר אתם מעוניינים לעבוד עם פיגום נייד חשוב שתשימו דגש גדול על בטיחות הפיגום, זאת על מנת שלא יקרו תאונות מיותרות בזמן העבודה שלכם על הפיגום, פיגום נייד צריך להתקין בצורה נכונה ומדויקת על מנת שיהיה בטיחותי ככל האפשר, חשוב לפני השימוש בפיגום נייד לבדוק כי הפיגום הינו עומד בכל התקנים וכי עבר בדיקה על יד בודק מוסמך וכי יש אישור לבצע איתו עבודות,לפני עלייה על הפיגום הנייד חשוב לבדוק כי גלגלי הפיגום נעולים, יש לציין כי יש לבדוק את כל ארבעת הגלגלים של הפיגום.

התקנת פיגום נייד

את הפיגום הנייד יש להתקין אך ורק על ידי מתקין מורשה, מה שאומר שאותו מתקין הינו בעל ניסיון ויודע להתקין את הפיגום הנייד לפי כל כללי הבטיחות וכן על פי החוקים, זאת על מנת לוודא כי הפיגום הנייד הורכב והותקן בצורה מקצועית ובטיחותית וכי הינכם יכולים לעבוד עליו באופן בטוח ללא כל חשש כי הפיגום אינו בטיחותי, דבר זה הינו חשוב ומחויב על פי החוק מכיוון שהתקנת פיגום על ידי אדם שאינו מומחה יכולה להוות סכנת חיים למי שיעבוד עליו.

בדיקת הפיגום

כאשר אתם משתמשים בפיגום נייד לצורך עבודה, כל פעם בו אתם יורדים מהפיגום יש לבדוק היטב את הפיגום לפני שאתם עולים אליו חזרה, תמיד יש לבדוק כי הפיגום הינו יציב וכי הוא עומד על קרקע ישרה, דבר זה הינו חשוב ביותר על מנת לבטח את עצמכם, בנוסף חשוב שתבדקו כל הזמן כי הפיגום הנייד שומר על ההטיה שלו ואינו נוטה הצידה חלילה, דבר זה יכול להוות עבורכם סכנה של ממש.

כיצד ניתן לעלות על הפיגום הנייד?

על כל פיגום נייד חייב להיות אמצעי טיפוס כלשהו אשר בעזרתו אתם יכולים לעלות על הפיגום, אך ישנם פיגומים ניידים המגיעים בלי זה, במקרים כאלו תוכלו לטפס על הפיגום הנייד עם סולם המיועד לטיפוס על פיגום נייד, חשוב לציין כי אין להשתמש בסולם רגיל אשר אינו חלק מהפיגו הנייד על מנת לבצע את הטיפוס, דבר זה יכול להוות לסכנה ממשית, לכן, לפני שאתם מטפסים על הפיגום הנייד חשוב שתבדקו אם יש מאיפה לטפס.

למה כדאי לכם להשכיר פיגום ולא לקנות?

כאשר אתם צריכים פיגום לעבודה מסוימת אין כל צורך שתשקיעו בקנייה של הפיגום, זאת מכיוון שלא רק עלות הפיגום אלא צריך לקחת בחשבון את כל עלויות תחזוקה של הפיגום הנייד, לאחר העבודה עליכם להשאיר את הפיגום הנייד במחסן מסוים, לכן, על מנת לחסוך לכם לא מעט כסף וכאב ראש מומלץ להשכיר פיגום נייד לעבודה הנדרשת לכם, כך לאחר סיום העבודה אתם מחזירים את הפיגום הנייד לחברה ממנה השכרתם אותו ללא כל עלויות נוספות.

אמינות החברה

לפני שאתם חושבים לבצע השכרה של פיגום נייד חשוב שתבדקו מה האמינות של החברה אשר משכירה לכם את הפיגום, האם הובל הפיגום הנייד כלולה במחיר שסגרתם להשרת הפיגום, וכן לכמה זמן אתם יכולים להשכיר מהם את הפיגום הנייד?, בנוסף בקשו אחריות על הפיגום הנייד אותו אתם משכירים, במידה שהחברה תיתן לכם אחריות ללא כל בעיה תוכלו להיות בטוחים כי החברה הינה חברה אמינה וכי היא מודעת לרמת הפיגומים אשר נמצאים ברשותה.

מה עוד חשוב לבדוק על החברה לפני שאתם משכירים פיגום נייד?

ישנם המון עבודות אשר יכולות להתארך זמן רב, וכן ישנן המון חברות אשר מגבילות אתכם בזמן ההשכרה של הפיגום ולכן, לפני שאתם סוגרים עם חברת השכרת פיגום נייד מסוימת רצוי שתבדקו כי החברה אינה מגבילה אתכם בזמן העבודה הנדרש לכם, וכי אתם יכולים להשכיר את הפיגום הנייד לפי הזמן הנדרש לכם ללא כל הגבלה, במידה וקיימת הגבלה מומלץ שתבדקו חברה נוספת להשכרת פיגומים ניידים על מנת שלא תהיה לכם שום בעיה בזמן העבודה, וכן לא תצטרכו לעצור את העבודה באמצע על מנת להתחיל לחפש פיגום נייד אחר.

בדקו מחירים

לפני שאתם משכירים פיגום נייד, מומלץ לבצע השוואת מחירים בין כמה חברות המציעות להשכיר פיגומים ניידים, זאת על מנת להיות בטוחים כי אינכם משלמים מעל המצופה, רצוי לבדוק מול החברה להשכרת פיגום נייד כי מחיר ההובלה וכן מחיר ההרכבה של הפיגום הנייד כלולים במחיר אותו אתם סוגרים מראש, וכן אין לכם את הצורך לשאת בעלויות נוספות על מנת לשכור רכב שיוביל עבורכם את הפיגום.

סיכום

חברת זקיף פיגומים הינה חברה אשר מחזיקה ברשותה את כל סוגי הפיגומים, וכן שומרת על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של הבטיחות בכל נושא הפיגומים.

במידה ואתם מעוניינים בפיגום נייד להשכרה, אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים באתר.

More to explorer

פיגומים ניידים

פיגומים ניידים יכולים להיות מכמה סוגים שונים של פיגומים, אך הינם קלים והיכולת עבודה איתם יכולה להיות פתרון מעולה עבור העבודות שהפיגומים

פיגום למכירה

במידה ועבודות הבניין הם חלק בלתי נפרד מכם, וכי כל שגרת העבודה שלכם מתנהלת על עבודות בניין, רצוי לרכוש פיגום על מנת

במת הרמה ניידת

במת הרמה ניידת יכולה להוות עבורכם פתרון מעולה על מנת שתוכלו לחסוך בהמון זמן, וכן לעלות דרכה את חומרי הגלם אשר נדרשים

בלוג
רונן זקיף

פיגומים ניידים

פיגומים ניידים יכולים להיות מכמה סוגים שונים של פיגומים, אך הינם קלים והיכולת עבודה איתם יכולה להיות פתרון מעולה עבור העבודות שהפיגומים הניידים יכולים להתאים

קרא עוד »
בלוג
רונן זקיף

פיגום למכירה

במידה ועבודות הבניין הם חלק בלתי נפרד מכם, וכי כל שגרת העבודה שלכם מתנהלת על עבודות בניין, רצוי לרכוש פיגום על מנת שלא תיאלצו לחפש

קרא עוד »

במת הרמה ניידת

במת הרמה ניידת יכולה להוות עבורכם פתרון מעולה על מנת שתוכלו לחסוך בהמון זמן, וכן לעלות דרכה את חומרי הגלם אשר נדרשים לאותה עבודה. מה

קרא עוד »

פיגום נייד להשכרה

במידה ואתם צריכים לבצע עבודת יפוץ מסוימת, עליכם להשכיר פיגום נייד על מנת שיוכל לתת לכם את הפתרון לצורת עבודה מושלמת. מהו פיגום נייד? פיגום

קרא עוד »
פיגום נייד
בלוג
רונן זקיף

במת הרמה קטנה

במת הרמה יכולה להוות עבורכם פיתרון מעולה ביותר על מנת שתוכלו להרים את כל חומרי הגלם של הבנייה, במות הרמה יכולות להיות שימושיות מאוד, על

קרא עוד »

פיגומים למכירה מחיר

במידה ורוב העיסוק שלכם מסתכם בעבודות בנייה שונות, מומלץ עבורכם לבדוק פיגומים למכירה מחיר על מנת לרכוש עבורכם פיגומים. כיצד תוכלו למצוא פיגומים למכירה? כיום,

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד