פיגום טיח למכירה

המחיר מדהים!השירות לא פחות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

עם תחילת הבנייה עליכם לקבל מספר החלטות חשובות ותכנון מוקדם מדויק ככל האפשר יבטיח לכם עבודה חלקה ופשוטה. אחת ההחלטות החשובות ביותר היא הפיגומים שעליהם יעבדו הפועלים שלכם ובהחלט אפשר לומר שפיגומי טיח הם הבחירה הנכונה ביותר.

פיגום טיח למכירה – לבחור בטוב ביותר

פיגום טיח למכירה אז למה למעשה מומלץ לבחור בפיגומי טיח? ראשית, מדובר בפיגומים חזקים ויציבים שמספקים לכל מי שעובד עליהם תחושת ביטחון ומה שמוביל לאחר מכן גם לעבודה יעילה יותר ומהירה יותר. שנית, הם בטוחים מאוד ביחס לסוגי פיגומים אחרים ואם מקפידים על כללי הבטיחות הבסיסיים תאונות העבודה פשוט לא יהיו חלק מהעבודה שלכם. שלישית, פיגומי טיח בנויים עם עמודים גבוהים ומשטחי עץ שהם כמו מיטה שעליה אפשר לעבוד עם מספר עובדים במקביל בלי להפריע אחד לשני. אתם עדין מתלבטים?!

ההחלטה הראשונה בדרך לעוד פרויקט מוצלח

בדרך לפרויקט בנייה מוצלח אתם צריכים לקבל מאות, אולי אפילו אלפי החלטות קטנות שכל אחת מהן חשובה מאוד לתוצר הסופי שתקבלו בסוף. עם כל הכבוד להחלטות הקשורות בנושא העיצוב או הנראות של המבנה כאשר זה מגיע לבטיחות ההחלטות שתקבלו הן קריטיות הרבה יותר. אם אתם מחפשים פיגום טיח למכירה אתם מחפשים את הסוג הנכון ואתם מקבלים החלטה נכונה כי סוג הפיגום הזה יבטיח גם לכם וגם לעובדים שלכם שקט נפשי שיאפשר לכולכם להתרכז במה שחשוב באמת וזו העבודה עצמה.

איכות גבוהה – מחיר קטן

עוד פרמטר חשוב מאוד שיש לקחת בחשבון הוא כמובן המחיר של הפיגומים וכאשר אתם מחפשים פיגום טיח למכירה אין זה אומר שאתם צריכים לקרוע לעצמכם את הכיס ואין זה אומר שאתם צריכים להשקיע סכומים מופקעים רק כי מדובר בנושא של בטיחות. אז נכון שנושא הבטיחות הוא החשוב ביותר במהלך הבנייה אבל עדיין אתם יכולים להגיע למקסימום איכות במינימום מחיר והכל בזכות החלטה אחת בתחילת פרויקט הבנייה.

ישנה סברה מוטעית כי איכות גבוהה הולכת ביחד עם מחיר גבוה והאמת היא שלא כך הם פני הדברים. אם תבחרו במקום הנכון עבור הפיגומים שלכם תוכלו ליהנות מהשילוב המנצח של איכות ברמה הגבוהה ביותר ובמחיר שנמוך ביחס למחירים האחרים המוצעים לכם.

להשקיע היום ולראות את התוצאות מחר

אם אתם בשלבים ההתחלתיים של הבנייה אתם ודאי מתקשים לראות עדיין את סוף הפרויקט ואת התוצאה הסופית אבל תאמינו לנו שזה הולך לקרות הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים. בזמן שהרבה בעלי מקצוע טועים ורצים מיד לעבר המטרה הסופית לפעמים צריך לעצור שנייה ולראות שאנחנו מקבלים את ההחלטות הנכונות היום בשביל התוצאה הסופית בעוד מספר חודשים או מספר שנים.

אנחנו חברה מקצועית ואמינה שעובדת עם פיגומים בתקן האירופאי המחמיר ביותר, הרכבת פיגומים כמו שהצלחנו לעזור לאלפי בעלי מקצוע בעתיד אנחנו בטוחים שנוכל לעזור גם לכם ונוכל לסייע לכם לשמור על העובדים שלכם בטוחים ולהבטיח לכם שהם יחזרו הביתה בשלום.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753249

אז מה היה לנו בכתבה:

Picture of רונן זקיף
רונן זקיף

מזה שנים רבות, משרתת חברת זקיף השכרת פיגומים את ענף הבנייה בישראל ומספקת מערכים שלמים של פיגומים לפרויקטים מגוונים של בנייה חדשה. לצד זאת, מספקת החברה פיגומים גם ללקוחות פרטיים, בנייה פרטית ופרויקטים של שיפוץ מעטפת חוץ ועיצוב פנים, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

עוד פוסטים שיעניינו אותך

בניין

חיזוק אריחים ומבנים בגובה: איך עושים את זה בפיגומים?

כאשר מדובר בחיזוק אריחים ומבנים בגובה, שימוש בפיגומים חיוני להבטחת בטיחות העובדים ושלמות המבנה. פיגומים מספקים פלטפורמה יציבה לעובדים לגשת לאזורים שקשה להגיע אליהם ולבצע תיקונים או עבודות תחזוקה הכרחיות. במאמר זה נדון בחשיבותו של חיזוק בגובה וכיצד לפיגומים תפקיד מכריע בתהליך זה.

עובש בקיר

המדריך המקיף לטיפול בעובש

עובש על קירות לא רק מכוער אלא יכול גם להוות סיכונים בריאותיים. חשוב לזהות את מקור הרטיבות שגורמת לגדילת העובש. דליפות, אוורור לקוי או רמות לחות גבוהות יכולים כולם לתרום לצמיחת עובש.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!