פיגום חשמלי

המחיר מדהים!השירות לא פחות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

עבודות אחזקה ושירות בבנייניי רבי קומות, חיפוי חוץ למבנה גבוה ומאוכלס או אפילו עבודה על ארובות, גשרים ודודי מים ונפט – כל אלו נחשבות עבודות מאתגרות לוגיסטית ומצריכות פתרון הולם. מה עושים?

פיגום חשמלי

כשמתבקשים לבצע עבודה בגובה המגיע לכמה עשרות מטרים או כשהמבנה המיועד לשיפוץ או לתחזוקה שוטפת אינו מתאים להתקנת פיגום סטנדרטי, הפתרון הנוח והמועדף על אנשי מקצועי רבים הוא פיגום תלוי. פיגום זה מציע פתרון נוח, יעיל ובטיחותי לעבודה בתנאים מסובכים ובמינימום הפרעה לסביבה. כשכושר ההעמסה גבוה ומשטח העבודה נוח ויציב לפועלים ולציוד, וניתן להרימו ולהורידו בלחיצת כפתור ולמקמו עד לנקודה המבוקשת – זה לא יפתיע אף אחד מדוע פיגום חשמלי הוא הפתרון המבוקש

מה מאפיין פיגום חשמלי?

בשונה משאר הפיגומים, העשויים ממוטות עץ או פלדה ומקובעים לאדמה ולדפנות הבניין, פיגום תלוי מורכב מחלקים דינאמיים אותם ניתן לפרק ולשנות בעת הצורך. חלק מהדגמים מציעים התקנה קלה באמצעות פינים ייחודיים, ללא צורך בציוד עבודה כלשהו. כושר ההעמסה נחשב לגבוה יחסית, ואורך משטח העבודה יכול להגיע עד ל24 מטרים. לפיגום תלוי מותקנות מערכות אבטחה ואיזון שאינן קיימות בפיגומים הרגילים, מה שמציב את הפיגום בהעדפה משמעותית אל מול הפיגומים הרגילים.

עוד כמה יתרונות

פיגום תלוי עשוי מחומרים קלים וחזקים הפשוטים להרכבה ופירוק, מתאים לעבודה בתנאי שטח מסובכים, מאפשר קיום סביבת עבודה שנחשבת בטוחה יותר מפיגום רגיל, שכן בפיגום זה האפשרות ליפול למטה כמעט ולא קיימת ויחסוך לך זמן וכסף יקרים. כמו כן, העבודה השוטפת יעילה יותר והנגישות גבוהה. ניתן לשנות את מיקום הפיגום בכל עת ולהחליף את החלקים הדינאמיים במקרה הצורך. משטח העבודה נוח ורחב יחסית ומעניק נוחות לפועלים ולציוד שלהם, עד ל12 מטר לשלושה פועלים.

כמה מערכות!

בדגמים המתקדמים של הפיגום החשמלי הנייד, ובפרט כאלו העומדים בתקן האירופאי המחמיר ביותר ואומץ על ידי מכון התקנים הישראלי, קיימות מערכות בטיחות רבות שנועדו לצמצם את איומי הבטיחות. דגמים כאלו, שאותם חברת פיגומים מוכרת ומתקינה במקצועיות, מציעים מערכות שקילה עצמית למניעת משקל יתר, מוט נעילה במקרה של קריעת כבל, מערכת המגבילה את הגובה העליון של הפיגום, מערכת הגנה למהירות יתר ומפסק חירום ראשי במקרה של תקלות. מגוון המערכות הללו מעניקים לך עבודה בראש שקט.

העבודה בפועל

לאחר שהתקבלה ההזמנה, המומחים של חברת התקנת פיגומים, שהוסמכו להתקנת פיגומים מכל הסוגים, יגיעו אליך למבנה המיועד ויערכו לו סקירה מקיפה. לאחר הבדיקות ניתן יהיה להתקין את הפיגום המתאים לפי אופי העבודה המיועדת. פועליך יקבלו הדרכה מעשית ומפורטת באשר לאופן העבודה, כמו למשל איך לתפעל את במת העבודה להגיע למקומה המיועד, איך לא להיכנס למקרי סכנה ומה לעשות כשמקרה כזה קורה.

חברת פיגומים מתמחה בהתקנת ומכירת כל סוגי הפיגומים תוך מקצועיות ואמינות, גם בפיגומים חשמליים ובפיגומים העומדים בכל התקנים המחמירים ביותר. לפרטים נוספים אודות פיגום חשמלי ביכולתך ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר.

פיגום חשמלי

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753249

אז מה היה לנו בכתבה:

Picture of רונן זקיף
רונן זקיף

מזה שנים רבות, משרתת חברת זקיף השכרת פיגומים את ענף הבנייה בישראל ומספקת מערכים שלמים של פיגומים לפרויקטים מגוונים של בנייה חדשה. לצד זאת, מספקת החברה פיגומים גם ללקוחות פרטיים, בנייה פרטית ופרויקטים של שיפוץ מעטפת חוץ ועיצוב פנים, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

עוד פוסטים שיעניינו אותך

בניין

חיזוק אריחים ומבנים בגובה: איך עושים את זה בפיגומים?

כאשר מדובר בחיזוק אריחים ומבנים בגובה, שימוש בפיגומים חיוני להבטחת בטיחות העובדים ושלמות המבנה. פיגומים מספקים פלטפורמה יציבה לעובדים לגשת לאזורים שקשה להגיע אליהם ולבצע תיקונים או עבודות תחזוקה הכרחיות. במאמר זה נדון בחשיבותו של חיזוק בגובה וכיצד לפיגומים תפקיד מכריע בתהליך זה.

עובש בקיר

המדריך המקיף לטיפול בעובש

עובש על קירות לא רק מכוער אלא יכול גם להוות סיכונים בריאותיים. חשוב לזהות את מקור הרטיבות שגורמת לגדילת העובש. דליפות, אוורור לקוי או רמות לחות גבוהות יכולים כולם לתרום לצמיחת עובש.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!