טרנד העץ שמשגע את העולם – עכשיו גם בישראל

המחיר מדהים!השירות לא פחות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

למה עץ הוא כל כך פופולרי בעיצוב פנים?

פרקטי עץ הופכים לדבר פופולרי במיוחד בשנים האחרונות ויותר ויותר בתים ועסקים וכל מקום כמעט בוחרים בהם על מנת להשתמש בעץ בעיצוב הפנים שלהם. הסיבה נעוצה במגוון של טענות שונות – למשל, זה שעיצוב שכולל פרקט עץ מיוחד במיוחד מושך את העין וגורם לחללים השונים להראות מוקפדים בהרבה, מעוצבים לעילא ופשוט מאד הרבה יותר מושכים ומזמינים. בנוסף, פרקט עץ מומלץ

כי הוא בסופו של דבר מאד קל ונוח לתפעול השוטף ולכן הרבה אנשים מעדיפים לשלב פרקט עץ בעיצוב הפנים שלהם. עסקים רבים רוצים לשים פרקט עץ מיוחד בעסק שלהם כדי להעניק לו אווירה חמימה ומזמינה ולכן לגרום ללקוחות רבים יותר לרצות להיכנס ולהיות בתוכו לזמן רב ביותר.

כמה עולה פרקט עץ?

 

פרקט עץ מומלץ גם מבחינת המחיר שכן לא כל פרקט עץ בהכרח צריך לקרוע לכם את הכיס. למעשה, יש סוגים רבים של פרקטי עץ בשוק שהם מאד איכותיים והם מאד נכונים עבור עסקים ובתים אבל הם לא יקרים והם נוחים כמעט לכל כיס. אם אתם רוצים להתקין בחללים שלכם פרקט עץ מיוחד אז דעו כי פרקט עץ מומלץ יכול לעלות יותר כסף לעומת פרקט עץ פחות מומלץ, אבל גם לכם יש פרקט עץ מיוחד שמתאים בדיוק עבורכם מבחינת העיצוב ומבחינת התקציב – אתם רק צריכים למצוא אותו בהקדם ולהתחיל את תהליך העיצוב המחודש שלכם.

 

ֶאיך למצוא את הפרקט שלי?

חפשו ובחנו סוגים שונים של פרקט עץ מומלץ עד שתגיעו לפרקט העץ הכי אופטימלי עבורכם. אל תשכחו שיש סוגים ועוביים שונים של פרקטים וכל חלק בדבר יכול לקבוע את המחיר. שאלו משווקים ומתקינים רבים וכן מומחים לעיצוב פנים על הנושא ונסו להשיג את פרקט העץ המומלץ עבורכם עוד היום – גם אתם יכולים לקחת חלק בטרנד העץ הפופולרי ואין סיבה שתישארו בצד כשכל המדינה מתקינה פרקטי עץ ונהנית מהיתרונות העיצוביים והפרקטיים של החומר הנהדר הזה. אל תפספסו ובחנו את האופציות שלכם עוד היום.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753249

אז מה היה לנו בכתבה:

Picture of רונן זקיף
רונן זקיף

מזה שנים רבות, משרתת חברת זקיף השכרת פיגומים את ענף הבנייה בישראל ומספקת מערכים שלמים של פיגומים לפרויקטים מגוונים של בנייה חדשה. לצד זאת, מספקת החברה פיגומים גם ללקוחות פרטיים, בנייה פרטית ופרויקטים של שיפוץ מעטפת חוץ ועיצוב פנים, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

עוד פוסטים שיעניינו אותך

עובש בקיר

המדריך המקיף לטיפול בעובש

עובש על קירות לא רק מכוער אלא יכול גם להוות סיכונים בריאותיים. חשוב לזהות את מקור הרטיבות שגורמת לגדילת העובש. דליפות, אוורור לקוי או רמות לחות גבוהות יכולים כולם לתרום לצמיחת עובש.

כיצד חדר ביטחון (ממד) חיוני לשלומנו האישי והציבורי?

חדרי אבטחה, הידועים גם כחדרי כספות, חיוניים הן לביטחון האישי והן לביטחון הציבור. חדרים אלה מספקים מרחב מאובטח שבו אנשים יכולים לחפש מקלט בזמן חירום כגון אסונות טבע, חדירות או התקפות טרור. קיום חדר ביטחון ייעודי יכול להגדיל מאוד את סיכויי ההישרדות ולהפחית את הסיכון לפגיעה בעצמו ובאחרים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!