התקנת פיגומים

המחיר מדהים!השירות לא פחות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753249

בניית נכס חדש? הרחבת מבנה קיים? שיפוץ כללי? החל מבית פרטי ועד לגורדי שחקים – לא זזים מילימטר בלי פיגום זקפים או פיגום חשמלי. המבנים הזמניים שבלעדיהם עבודה פשוט לא מתאפשרת נמצאים בכל מקום והגיע הזמן להכיר.

התקנת פיגומים

נתחיל ממה שככל הנראה כבר ידוע לך: פיגום זהו מבנה זמני, אותו מתקינים סמוך למבנה גדול יותר, ייעודו של הפיגום יהיה לתמיכת הפועלים בעבודתם השוטפת בבנייה או לשם משטח עבודה יציב לציוד. נשמע פשוט? אז זהו, שזה ממש לא מסתיים כאן. לפרויקטים שונים יותקנו פיגומים שונים, עם תקנות בטיחות מחמירות וייעודיות לכל סוג של פיגום, שיטת עבודה שונה וציוד שונה. מכאן שניסיון, ותק ואמינות בתחום אלו עניינים שאין לדלג עליהם. ועכשיו כשהיסודות מוכנים אפשר להתחיל לבנות את הפיגומים.

כשמדובר על התקנת פיגומים הבטיחות היא מעל הכל

אף אחד לא הבטיח לך שזה הולך להיות קל. במציאות שבה כמעט בכל יום נהרג פועל שנפל מפיגום – תוצאה של עבודה רשלנית – ציות לתקנות הבטיחות הוא חובה מדרגה ראשונה. המומחים של חברת פיגומים יערכו בדיקה לנכס המיועד לצורך התאמת הפיגום באופן הבטיחותי והיעיל ביותר. לאחר מכן אפשר יהיה להתחיל. כאשר כלל הנתונים נלקחו בחשבון, והידיים העוסקות בהתקנת הפיגום מחוברות למומחים אמתיים, מורכבות התהליך והסיכונים הכרוכים בו פוחתים באופן משמעותי. שנעבור לסוגי הפיגומים?

סוגי פיגומים

פיגום זקפים

הפיגום הנפוץ ביותר והפשוט ביותר להתקנה. ניתן לראותו בהמון אתרי בנייה ברחבי הארץ, מתאים למגוון פרויקטים. מועדף עבור עבודות צבע וטיח. פיגום זקפים מורכב משני זקפים – מכאן שמו – העשויים מצינורות מתכת או מעץ, עליהם מניחים את משטחי העבודה לפועלים ולציוד. פיגום הגבוה מ20 מטר יחויב בהתקנת זקפים כפולים העשויים מתכת. את הפיגום מגדרים באמצעות שלושה סוגים של אזנים: אזן תיכון, אזן יד ואזן רגל. לכל אחד מהאזנים תפקיד אחר ושלושתם נועדו להוסיף בטיחות, חוזק ומגן לפיגום ולעובדים.

עוד כמה מלים על זקפים

רגע לפני שנעבור לסוג הבא, חשוב לציין שהתקנות ממש לא מסתיימות כאן. את הפיגום יש לחבר לקיר הבניין באמצעות ברגי ג'מבו במרחק שלא עולה על 30 ס"מ מקיר הבניין, זאת כדי לצמצם למינימום את סכנת הנפילה מהפיגום. לאחר ההתקנה יעבור הפיגום בדיקה על ידי איש מקצוע שהוסמך לכך, לרוב מהנדס. המסקנה המתבקשת מהאמור לעיל היא פשוטה: התקנת פיגומים זה לא עניין פשוט. התהליך חייב להיעשות על ידי אנשי מקצוע אמינים ומקצועיים, בעלי ותק בתחום.

פיגום נייד

עולם אחר לגמרי. פיגום קל, מהיר לבנייה ובעל יתרונות משמעותיים, גם לכסף שלך וגם לזמן היקר שלך -פיגום נייד עשוי להיות הפתרון בהרבה מאוד מקרים. לפיגום נייד שני סוגים מקובלים, האחד עשוי מאלומיניום – חומר קל יחסית, ניתן לפירוק והרכבה באופן יעיל ומהיר ואינו סובל מחלודה. הסוג השני עשוי מפיברגלס, חומר יותר קל מאלומיניום, מעט פחות חזק אך עדיין בעל יתרונות משמעותיים.

פיגומים הוא עניין למקצוענים

חברת השכרת פיגומים הינה חברה מקצועית ואמינה המתמחה במכירה והשכרת כל סוגי הפיגומים, גם פיגומים העומדים תחת התקן האירופאי המחמיר ביותר. להתקנת פיגומים כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753249

אז מה היה לנו בכתבה:

רונן זקיף
רונן זקיף

מזה שנים רבות, משרתת חברת זקיף השכרת פיגומים את ענף הבנייה בישראל ומספקת מערכים שלמים של פיגומים לפרויקטים מגוונים של בנייה חדשה. לצד זאת, מספקת החברה פיגומים גם ללקוחות פרטיים, בנייה פרטית ופרויקטים של שיפוץ מעטפת חוץ ועיצוב פנים, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

עוד פוסטים שיעניינו אותך

חיפוי עץ למטבח

ריצוף דק ועץ הוא סוג של ריצוף המורכב משכבות עץ. הוא מספק חום, יופי טבעי ועמידות. סוג זה של ריצוף קל להתקנה,

טופס 4: למה הוא כל כך חשוב?

בענף הבנייה יש הרבה ניירת ותיעוד. זה כולל תעודות עבור פרויקט. ישנם סוגים רבים ושונים של תעודות שניתן להנפיק עבור פרויקט בניה,

לקבלת הצעת מחיר

חיפוי עץ למטבח

ריצוף דק ועץ הוא סוג של ריצוף המורכב משכבות עץ. הוא מספק חום, יופי טבעי ועמידות. סוג זה של ריצוף קל להתקנה, אך יש לו

טופס 4: למה הוא כל כך חשוב?

בענף הבנייה יש הרבה ניירת ותיעוד. זה כולל תעודות עבור פרויקט. ישנם סוגים רבים ושונים של תעודות שניתן להנפיק עבור פרויקט בניה, לרבות תעודת גמר,

ההיתרונות של מנוף סל

מנופי סל משמשים לשליפה של פריטים מתחתית נהר או אגם. הם עשויים בדרך כלל ממתכת, ויש להם סל בקצה שמוריד למים. לאחר מכן מוציאים את

בלוג

מתכת

מתכת היא סוג של חומר מוצק רקיע, גמיש ומוליך שניתן למשוך אותו ליריעות דקות או להכות אותו בצורה. הן בדרך כלל סגסוגות של יסוד אחד או

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד