השכרת שרוולי פסולת לפינוי הפסולת

המחיר מדהים!השירות לא פחות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

סילוק פסולת בניין הוא נושא גדול שמטפלים בו בערים רבות ברחבי העולם. עלות סילוק פסולת בניין מוערכת ב-108 מיליארד דולר עד 2030. השימוש בכלי בינה מלאכותית בתחום זה הוביל לפיתוח יישומים שונים שיכולים לסייע בהפחתת העלות והזמן הדרושים לסילוק פסולת. פינוי פסולת בניין הוא נושא שאנשים רבים עוסקים בו. אמנם קל להיפטר מחפצים קטנים כמו נייר ופלסטיק, אבל זה יכול להיות מאתגר יותר להיפטר מחומרי בניין כמו עץ.

סילוק פסולת בניין הוא נושא גדול. זה יכול לגרום לסיכונים בריאותיים ובטיחותיים חמורים. גם עלות הסילוק יכולה להכביד על משאבי העירייה. העיר טורונטו עבדה עם האגודה הקנדית לסילוק על מנת למצוא דרכים להפחית את כמות פסולת הבניין הנשלחת לאתרי הטמנה. זה כולל שימוש בכלי בינה מלאכותית שעוזר להם למצוא דרכים להפחית עלויות סילוק ולזהות הזדמנויות למיחזור וקומפוסטציה של חומרים בזרמי הפסולת שלהם.

טורונטו משתמשת בכלי בינה מלאכותית בשם כלי אופטימיזציית חומרי הבנייה (BMOT) מזה כשנה, שעוזר להם לזהות דרכים שבהן הם יכולים להפחית את זרם הפסולת שלהם בשיעור של עד 50%. הם גם מצאו דרכים למחזר למעלה מ-80% מחומרי הבנייה מפרויקטי הריסה. גם אתם רוצים לבצע השכרת שרוולי פסולת ביקרו באתר שלנו בכתובת https://rent4.co.il

פינוי פסולת בניין

פינוי פסולת בניין הוא תהליך מסובך ויקר. זה דורש הרבה מקום, כוח אדם וזמן. בארה"ב לבדה, זה עולה בסביבות 12 מיליארד דולר בשנה להשליך פסולת בניין. אותו מספר משמש באירופה, שם העלות מוערכת בכ-22 מיליארד דולר בשנה. נתון זה עשוי להיות גבוה בהרבה במדינות מתפתחות כמו הודו שבהן יש יותר אתרי בנייה מאשר שירותים. פינוי פסולת בניין הוא תהליך מורכב ויקר. ההחלטה להשתמש באוטומציה בתהליך זה היא החלטה קשה, שכן עלות האוטומציה גבוהה והיתרונות אינם ברורים. חברות מסוימות כבר משתמשות באוטומציה כדי להשליך את פסולת הבניין שלהן. חלק מהחברות אפילו ניסו להפוך את כל התהליך לאוטומטי, אך זה עדיין לא הצליח.

תהליך הסילוק של פסולת בניין

תהליך המחזור והסילוק של פסולת בניין הוא תהליך מורכב. על מנת להקל, עיריית טורונטו יצרה תוכנית שתאסוף את הפריטים הללו ותפטר אותם בצורה בת קיימא יותר. עיריית טורונטו יצרה תוכנית שתאסוף את הפריטים הללו ותפטר מהם בצורה בת קיימא יותר. תוכנית זו נקראת תוכנית הפח הירוק. תוכנית הפח הירוק מהווה חלופה למזבלות מסורתיות, שעלולות לגרום להשפעות שליליות על הסביבה לאורך זמן. תוכנית זו אוספת חומר אורגני מבתים ועסקים וכן חומרים למחזור כמו נייר, קרטון, זכוכית, פחיות אלומיניום, בקבוקי פלסטיק וצנצנות וכן חומרים אחרים כמו אלקטרוניקה, סוללות ונורות למחזור. לאחר מכן, החומרים שנאספו נאספים על ידי חברות ניהול פסולת מקומיות שלוקחות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753249

אז מה היה לנו בכתבה:

רונן זקיף
רונן זקיף

מזה שנים רבות, משרתת חברת זקיף השכרת פיגומים את ענף הבנייה בישראל ומספקת מערכים שלמים של פיגומים לפרויקטים מגוונים של בנייה חדשה. לצד זאת, מספקת החברה פיגומים גם ללקוחות פרטיים, בנייה פרטית ופרויקטים של שיפוץ מעטפת חוץ ועיצוב פנים, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

עוד פוסטים שיעניינו אותך

building job site

פאר נשכח: חשיפת מסתורין של חורבות נטושות

כאשר ערים גדלות ומתפתחות, מבנים ישנים מפנים לרוב את מקומם לפיתוחים חדשים. הריסת מבנים היא רוע הכרחי, שסוללת את הדרך להתקדמות ומודרניזציה. עם זאת, כמה חורבות נותרות מאחור, והופכות לקפסולות זמן המציעות הצצה לעבר. המבנים הנטושים הללו, גדולים או קטנים, מחזיקים ביופי ומסתורין מסוימים שמושכים את תשומת לבם של מגלי ארצות וחובבי היסטוריה כאחד.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!