השכרת פיגומים בשרון

מחפשים פיגומים לעבודה באזור השרון? פיגומים הם מרכיב מפתח בכל פרויקט בניה והם גם מרכיב שמייצר לא מעט סיכון עבור העובדים והסביבה. בהתאם לכך, הפיגום שישמש אתכם בפרויקט שלכם חייב לעמוד בכמה קריטריונים על מנת להבטיח מקסימום ערך ותועלת לפרויקט ומינימום סיכון, הן לפרויקט, הן לעובדים והן לעוברי האורח והעובדים על פני הקרקע. בכדי להבטיח את כל אלה יהיה עליכם למצוא חברה המציעה שירותי השכרת פיגומים בשרון ולבדוק את הפיגום הספציפי לפני שאתם לוקחים אותו איתכם.

איזה סוג פיגום אתם צריכים?

הדבר הראשון שלגביו תצטרכו לקבל החלטה הוא סוג הפיגום המתאים ביותר לצרכים שלכם בפרויקט. מרבית הפרויקטים נסמכים על הקרקע אך לא בכל פרויקט ניתן להיעזר בקרקע מסביב למבנה לצורך הקמת פיגום. במידה ואתם מבצעים עבודות שיפוץ או בנייה בתוך מרחב הומה אדם ורכב, במידה והקרקע מסביב למבנה היא משופעת מאוד או שהיא בוצית ולא יציבה, אתם כנראה תזדקקו לפרויקט תלוי. במידה והקרקע מתאימה להצבת פיגומים, פיגום זקפים הוא הפיגום השכיח ביותר שאותו אתם רוצים לבחון. כמו כן, לגבהים נמוכים תוכלו להיעזר בפיגום חמור שקל מאוד להרכיב אותו והוא אינו נושא סיכונים בטיחותיים רבים.

ישנם כמובן עוד סוגים רבים של פיגומים ולהתאמת הפיגום לפרויקט ישנה חשיבות רבה, הן ברמה הבטיחותית והן ברמה המקצועית. גורם מקצועי המציע את השירות של השכרת פיגומים בשרון יכול לייעץ לכם לגבי הפיגום המתאים לכם ביותר, אך בהיבט זה, כדאי לקבל ייעוץ ממקור אחד נוסף לפחות.

המחיר חשוב, אבל לא הכי חשוב

כמו בכל מוצר, גם כאשר אנחנו מחפשים שירות של השכרת פיגומים בשרון, חשוב לנו למצוא את הפיגום הדרוש לנו במחיר הזול ביותר האפשרי. יחד עם זאת, עד כמה שחשוב לנהוג בצורה צרכנית נבונה, הפרמטר החשוב ביותר בשימוש בפיגומים הוא פרמטר הבטיחות. לאור תאונות העבודה הרבות שהתרחשו בישראל בשנים האחרונות, נעשה מהלך נרחב של מעבר מהתקן הישראלי לתקן האירופאי לפיגומים וישנו פער של ממש בין שני התקנים. המשמעות היא שייתכן מאוד שיוצע לכם פיגום חדיש העומד בתקן האירופאי, אך הוא יעלה מעט יותר מאשר פיגום מיושן בתקן הישראלי ובהיבט הזה אין כל ספק שאתם רוצים לבחור דווקא באופציה המעט יותר יקרה שבמינימום תעניק לכם ראש שקט ובמקסימום גם תציל חיי אדם.

על כן, יהיה זה בהחלט נכון מצידכם לבצע השוואת מחירים בין כמה ספקים שונים המציעים את השירות של השכרת פיגומים בשרון, אבל אין זה אומר שאתם רוצים לבחור אוטומטית במחיר הזול ביותר.

השכרת פיגומים בשרון רק מקבלן מורשה

עוד במסגרת השכרת פיגומים בשרון, ישנן שורה של בדיקות שיש לבצע לפני שמקימים את הפיגום, במהלך הקמת הפיגום וכמובן באופן שוטף לאורך תקופת השימוש בו. כל הבדיקות האלה וכל תהליך ההקמה חייבים להתבצע על ידי אנשי מקצוע שלא רק רכשו ניסיון בתחום לאורך השנים, אלא שיש להם הסמכות מקצועיות על פי החוק בישראל. ישנם גורמים מקצועיים שיעמידו לרשותכם את הפיגום לבדו מתוך הנחה שאת כל יתר המרכיבים, כמו בודק מוסמך או מקים פיגומים מוסמך, תוכלו אתם למצוא בעצמכם, וישנם גורמים מקצועיים אחרים שיספקו לכם חבילת שירות מלאה מקצה לקצה, ובכלל זה יספקו לכם דו"ח מלא על בדיקה שעבר הפיגום לפני שהוא נמסר לשימושכם, יצוותו לכם מקים פיגומים מוסמך שיהיה אחראי על הקמת הפיגום תמורת תשלום כמובן, ובודק מוסמך שיהיה אחראי על ביצוע כל הבדיקות הנדרשות כפי שהן מוגדרות בחוק.

במי אתם צריכים לבחור? במי שמספק לכם את חבילת השירות המתאימה לכם ביותר. חלק ניכר מהגורמים ששוכרים פיגומים הם קבלנים מורשים שיש להם כבר את כל אנשי המקצוע להם הם זקוקים ולכן הם באמת צריכים אך ורק את הפיגום. אתם לעומת זאת, אם אתם זקוקים לפיגומים לצורך עבודת שיפוץ נקודתית או לצורך פרויקט בנה ביתך, סביר להניח שאין לכם בודק מוסמך או בונה פיגומים מוסמך ולכן אתם רוצים למצוא מישהו שמציע שירות של השכרת פיגומים בשרון וגם יודע להציע את השירות כחבילה שלמה הכוללת את אנשי המקצוע ההכרחיים להשמשת הפיגומים.

לסיכום, כללי המפתח בהשכרת פיגום

לסיכום, כאשר אתם ניגשים למשימה של השכרת פיגום, אתם רוצים לשים לב לכל האלמנטים הבאים: אתם רוצים לברר תחילה מהו סוג הפיגום שאותו אתם צריכים, לבדוק את המחירים ולוודא שאתם מוצאים את הפיגום הנדרש במחיר הוגן, לוודא שהפיגום שמסופק לכם נמצא במצב טוב ושלם עם עדיפות גבוהה לפיגום שעומד בתקן האירופאי ולא רק בתקן הישראלי ושבמסגרת שירות ההשכרה מסופק לכם כל אלמנט נוסף שלו אתם זקוקים, ובכלל זה דו"ח בדיקה על הפיגום הספציפי, בודק מוסמך שילווה אתכם בתהליך ובונה פיגומים מוסמך שיבנה עבורכם את הפיגום. אם מצאתם גורם מקצועי שמספק לכם את כל אלה, זהו הגורם שממנו אתם רוצים לשכור את הפיגום.

More to explorer

עבודות גבס בסלון

  כמעט ולא תמצאו היום בית אחד בישראל שאין בו עבודות גבס, במיוחד עבודות גבס בסלון, שיפוצים באמצעות עבודות גבס הם פתרון

יתרונותיו של הדקטון לקהל הישראלי

מתלבטים לגבי בחירת השיש הביתי שלכם ושמעתם ביקורות נלהבות על שיש דקטון? זה לא במקרה. מדובר במשטח עבודה נקי ומוקפד למראה, שיתאים

בלוג
רונן זקיף

עבודות גבס בסלון

  כמעט ולא תמצאו היום בית אחד בישראל שאין בו עבודות גבס, במיוחד עבודות גבס בסלון, שיפוצים באמצעות עבודות גבס הם פתרון מושלם ואידאלי לאנשים

קרא עוד »

בודק פיגומים מוסמך

האם בדיקה של פיגום חייבת להתבצע על ידי בודק פיגומים מוסמך? איך ניתן לקבל הסמכה של בדוק פיגומים? היכן בחוק מופיעות ההוראות המתייחסות לבדיקת פיגומים

קרא עוד »

פיגום תורן

אחד הפרמטרים החשובים לבטיחות העובדים באתר בניה, ולא פחות מכך גם להצלחת הפרויקט ולביצוע עבודות הבניה בלוחות זמנים קצרים ובסטנדרטים גבוהים, הוא יכולת ההתאמה של

קרא עוד »

פיגום נייד

המונח פיגום נייד משמש להגדרה של מספר סוגי פיגומים שונים, ובכלל זה הפיגום התלוי הנייד, פיגום עצמאי ופיגום ממוכן. בשלושת המקרים הללו, מדובר בפיגום שקל

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד