הדרכת בטיחות

המחיר מדהים!השירות לא פחות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

שכירים שונים במקומות עבודה רבים חשופים לסכנות שנמצאות במבנה בו הם נמצאים. כך, גם אם אנחנו נמצאים בבניין משרדים רגיל או עובדים באתר בנייה, עלינו לדעת מהן הסכנות שיכולות להתקיים במקום העבודה שלנו ויתרה מזאת עלינו לדעת כיצד לפעול בכדי שנוכל להימנע מפגיעה שלנו ושאר העובדים. בדיוק למטרה זאת, נועדה הדרכת הבטיחות. מדובר באירוע שמתקיים במקום העבודה שלכם, בו מגיע ממונה הבטיחות אל מקום העבודה ובעצם מסביר על פערי הבטיחות הקיימים במקום. מומלץ כי כלל העובדים יגיעו לאירוע זה שכן כול אחד מהם צריך לקחת בחשבון את מידע חשוב זה ולנהוג לפי הוראות האדם שמקיים את הדרכת הבטיחות.

הדרכת בטיחות בישראל

מה כוללת הדרכת בטיחות

המטרה העיקרית של הדרכת בטיחות היא מניעת תאונות במקום עבודה שלכם. בעת קיום ההדרכה, ייקח האדם את התאונות שקרו לאורך הזמן ויסביר כיצד הן נוצרו, כיצד ניתן למנוע אותן ועוד. בנוסף, האדם יזהה מקומות בעיתיים שיכולים להיות מסוכנים ויסביר כיצד העובדים צריכים להתנהג כאשר הם נמצאים במקומות אלה. למשל חדר המטבחון. ישנם מקומות עבודה שדורשים מכלל העובדים שלהם להשתתף בהדרכות בטיחות כאלו ואחרות, לכן מוטלת האחריות על עובדי החברה ועל המעסיקים לוודא כי אכן כול אחד מין העובדים קיבל את המידע לגבי כללי הבטיחות הקיימים במקום העבודה בו הוא עובד. יש להבין כי ישנן הדרכות שונות למקומות עבודה שונים.

בטיחות כדרך חיים

השתתפות בהדרכה אינה מבטלת את קיומן של תאונות במקום העבודה, היא בהחלט יכולה לעזור במניעה שלהן. העובדים והמעסיקים, הם אלו שצריכים לעקוב אחרי ההוראות שניתנו בהדרכת בבטיחות ולפעול במרחב העבודה בצורה טובה.  על המעסיקים להיות ערניים לצורת העבודה של העובדים שלהם. בנוסף, עובדים איכותיים הם כאלו שיגדילו ראש וידווחו על תאונות עבודה וליקויי בטיחות שנוצרו בסביבת העבודה. לבסוף, הדרכת בטיחות קיימת בשביל שמקום העבודה שלכם יהפוך לנעים יותר, יש לקחת ברצינות את הדברים שנאמרים בה ולקיים אותם כך  תשמרו הן על החיים שלכם והן על החיים של השותפים שלכם למקום העבודה.

אם תרצו לוודא שאתם מקבלים את ההחלטה הנכונה בשבילכם, נמליץ לכם בחום לבחור בשירותים של צמח בטיחות, אשר תמיד שמים בראש סדר העדיפויות שלהם את טובת הלקוחות ועושים כל מה שהם יכולים על מנת לוודא שכל לקוח יוכל לקבל שירות אדיב ומקצועי בכל המובנים. אין לנו ספק שגם אתם תהיו מרוצים מהשירות שתקבלו.
לתאום הדרכת בטיחות ניתן למלא פרטים בטופס המצורף >>> לחצו על הקישור

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753249

אז מה היה לנו בכתבה:

Picture of רונן זקיף
רונן זקיף

מזה שנים רבות, משרתת חברת זקיף השכרת פיגומים את ענף הבנייה בישראל ומספקת מערכים שלמים של פיגומים לפרויקטים מגוונים של בנייה חדשה. לצד זאת, מספקת החברה פיגומים גם ללקוחות פרטיים, בנייה פרטית ופרויקטים של שיפוץ מעטפת חוץ ועיצוב פנים, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

עוד פוסטים שיעניינו אותך

בניין

חיזוק אריחים ומבנים בגובה: איך עושים את זה בפיגומים?

כאשר מדובר בחיזוק אריחים ומבנים בגובה, שימוש בפיגומים חיוני להבטחת בטיחות העובדים ושלמות המבנה. פיגומים מספקים פלטפורמה יציבה לעובדים לגשת לאזורים שקשה להגיע אליהם ולבצע תיקונים או עבודות תחזוקה הכרחיות. במאמר זה נדון בחשיבותו של חיזוק בגובה וכיצד לפיגומים תפקיד מכריע בתהליך זה.

עובש בקיר

המדריך המקיף לטיפול בעובש

עובש על קירות לא רק מכוער אלא יכול גם להוות סיכונים בריאותיים. חשוב לזהות את מקור הרטיבות שגורמת לגדילת העובש. דליפות, אוורור לקוי או רמות לחות גבוהות יכולים כולם לתרום לצמיחת עובש.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!