במות הרמה

המחיר מדהים!השירות לא פחות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

במות הרמה הן פטנט חכם המהווה פתרון יעיל ביותר להלעת סחורה וביצוע עבודות בגובה. חלק מהבמות מיועדות לעובדים המבצעים עבודות גבוהות כמו למשל על עמודי חשמל עצים גבוהים ועוד.

במות הרמה – שלל יתרונות

המנופים כבודם במקומם מונח ויתרונם בולט בעיקר כשמדובר בעבודה בגובה רב מאוד. אך בגובה נמוך עד בינוני כמו עמוד חשמל, עץ שמוכרחים לגזום או רהיט שצריך להעלות לקומה רביעית, במות הן פתרון אידיאלי. גם לנקות חלונות של בניין בן ארבע קומות, במות ניידות הן פתרון נהדר. חיסכון אדיר בזמן ובאנרגיה.

ישנם כמה סוגים וגדלים של במות, הכל בהתאם לצרכים. במה ניידת חייבת לעמוד בתקני בטיחות מחמירים, בעיקר כשמדובר בהרמה של עובדים לגובה.

במות הרמה

יעוץ מקצועי

גם אם נדמה כי ברור לך לגמרי סוג הבמה לה אתה זקוק, אנו ממליצים לא לוותר על יעוץ מקצועי. לא תמיד מה שנראה המובן מאליו הוא הבחירה הנכונה. יועץ מקצועי יכול להתאים את הבמה הנכונה בדיוק לצרכים שלך ולוודא כי היא תעמוד בעומס, ששטח הבמה מדויק, האם ההתאמה לגובה הדרוש נכונה ועוד. בחירה נכונה של במה לצרכים שלך, יכולה לחסוך לך הרבה מאוד כסף. לא לכל במה אותו המחיר ויכול מאוד להיות כי הבמה הפחות יקרה היא בדיוק הבמה המתאימה לך.

במות ניידות

כאמור ישנם כמה סוגי במות. חלק מהבמות הן ניידות, המסוגלות לנוע ולשנות מיקום. במה ניידת מצויינת לעבודה עם כמה נקודות הרמה. בעבודה מסוג זה, במקום להרכיב בכל נקודה את הבמה מחדש, במה ניידת עושה את העבודה כשהיא מסוגלת לשנות את מקומה. גם בתנאי עבודה קשים כמו אתר בנייה או כביש לא סלול ומלא באבנים, במה ניידת מתאימה תנוע ללא קושי. חשוב לציין מול היועץ המקצועי בזמן הרכישה את דרישת הניידות בתנאי שטח קשים.

במות הרמה טלסקופיות

הדרישה לבמות מסוג זה היא גדולה בזכות יתרונותיה הרבים. במה טלסקופית היא בדרך כלל ניידת, בעלת גלגלים, יש לה זרוע מאוד ארוכה המסוגלת להגיע למקומות מסובכים וקשים כמו מאחורי עצים או מבנים, היא גם מסוגלת להיכנס לתוך מרפסת של בית. בחלק מהבמות הטלסקופיות יש מפרק המאפשר לה גמישות בשעת הצורך. הזרוע הארוכה של הבמה הטלסקופית מסוגלת להגיע כמעט לכל מקום וללא קושי.

מה עוד יכולות לעשות במות טלסקופיות

הזרוע הטלסקופית של חלק מבמות ההרמה מסוגלת להגיע לגובה של עד 57 מטרים! בגובה הזה הבמה היוצאת מהזרוע מסוגלת להסתובב על צירה ועל ידי כך להרחיב את יכולת הנגישות שלה. גם הזרוע עצמה מסוגלת להסתובב על צירה במעגל שלם. במת הרמה טלסקופית יכולה לנוע ממקום למקום כשהזרוע שלה מונפת לגובה. כל התכונות האלה ועוד, הופכות את הבמה הטלסקופית למכונה מסוגלת כל. החוזק העצום לצד הגמישות הרבה הופכות אותה למלכת הבמות.

זרוע טלסקופית ישרה, זחלית או מפרקית

אלה שלושת הסוגים של הבמה הטלסקופית כשלכל אחד יתרון בולט אחר. הזרוע הישרה מסוגלת להגיע לגובה רב, הזרוע הזחלית מסוגלת לפלס דרכה במקומות מפותלים וסבוכים ולהגיע לכל מטרה, הזרוע המפרקית מסוגלת לבצע פניות חדות ולהסתובב על צירה. במות טלסקופיות הן מכונות משוכללות, תוצר ישיר של טכנולוגיה מתקדמת וגאנות ההמצאה. במות הרמה חוסכות זמן, כסף ואנרגיה ומציעות פתרונות חכמים ובטוחים לעבודה בגובה.

במות הרמה מספריים

במות מספריים מורמות לגובה בעזרת קורות הנפתחים למעלה ובהורדה הם מתקפלים חזרה במבנה המזכיר אקורדיון. ישנם גדלים שונים בבמות אלה, חשמליות או עם מנוע דיזל. לבמות אלה יכולת הרמת מסע כבד, הן בעלות שטח במה רחב המסוגל להכיל כמה עובדים. במה כזו משמשת כמעלית מסע ואנשים. ישנן במות מספריים המתאימות לתנאי שטח קשים המצוידות במייצבים הידרואליים, וישנן אחרות המתאימות לתנאי שטח קלים. ישנן גם במות קטנות יותר המתאימות לעבודה בתוך מבנים סגורים והן פועלות על חשמל.

שינוע של במות הרמה

חלק מהבמות הן במות נגררות כלומר בעלות התקן גרירה על ידי רכב. אחרות מובלות על משאית או רכב גדול תלוי בגודל הבמה. בקנייה או השכרה של במה חשוב לוודא את סידורי ההובלה. במות מסוימות הן כלי רכב לכל דבר ואפשר לנהוג עליהן מנקודה לנקודה. החוק קבע כללים ברורים מאוד בנושא נהיגה בבמת הרמה ונדרש לשם כך רישוי מתאים. יש לעבור הכשרה מתאימה או להיעזר באיש מקצוע בעל רישיון מטעם החברה אשר מכרה לך את הבמה.

במות קטנות במיוחד

במות קטנות משמשות לעבודה בספריות או במחסני סחורה שאינה גדולה או כבדה במיוחד. הבמה מורמת בלחיצה ופמפום של רגלית עד לגובה הרצוי. במה כזו היא קלה ונוחה לנייוד. היא נגררת באופן ידני כמו עגלה קטנה, ללא שום קושי. במת הרמה קטנה היא תחליף נהדר לסולם כשמדובר על העמסת סחורה על מדפים לא גבוהים. במקום להתקופף ולהרים לוחצים על הרגלית והסחורה מגיעה תוך שניות למדף הרצוי.

המצאות ושכלולים

תחום הבמות מתפתח בקצב מסחרר. בעידן טכנולוגי מפותח, המצאות בכל תחום קמות כפטריות אחרי הגשם. במקום שיש צורך מיד קם הפתרון ואנשים בעלי יכולת יוזמה והמצאה, הצליחו להרוויח לא מעט כסף בזכות מוחם היצירתי והקודח. המצאת הבמות היא המצאה גאונית ההולכת ומתרחבת. השכלולים והאפשרויות מתרבים מרגע לרגע ולכל צורך מיד קם הפתרון. תחום הבמות דורש ידע מקצועי הן ביצור והן בהפעלה ובתחזוקה. חברה רצינית המוכרת ומשכירה במות, מעסיקה רק מקצוענים.

במות הרמה רק מהמקצוענים

במות בטיחותית, אמינות ומשוכללות תוכלו לרכוש או להשכיר אצלנו במחירים מפתיעים. הרכבה ותחזוקה של במות ברמה הגבוהה ביותר זה אנחנו. כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אלך.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753249

אז מה היה לנו בכתבה:

Picture of רונן זקיף
רונן זקיף

מזה שנים רבות, משרתת חברת זקיף השכרת פיגומים את ענף הבנייה בישראל ומספקת מערכים שלמים של פיגומים לפרויקטים מגוונים של בנייה חדשה. לצד זאת, מספקת החברה פיגומים גם ללקוחות פרטיים, בנייה פרטית ופרויקטים של שיפוץ מעטפת חוץ ועיצוב פנים, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

עוד פוסטים שיעניינו אותך

בניין

חיזוק אריחים ומבנים בגובה: איך עושים את זה בפיגומים?

כאשר מדובר בחיזוק אריחים ומבנים בגובה, שימוש בפיגומים חיוני להבטחת בטיחות העובדים ושלמות המבנה. פיגומים מספקים פלטפורמה יציבה לעובדים לגשת לאזורים שקשה להגיע אליהם ולבצע תיקונים או עבודות תחזוקה הכרחיות. במאמר זה נדון בחשיבותו של חיזוק בגובה וכיצד לפיגומים תפקיד מכריע בתהליך זה.

עובש בקיר

המדריך המקיף לטיפול בעובש

עובש על קירות לא רק מכוער אלא יכול גם להוות סיכונים בריאותיים. חשוב לזהות את מקור הרטיבות שגורמת לגדילת העובש. דליפות, אוורור לקוי או רמות לחות גבוהות יכולים כולם לתרום לצמיחת עובש.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!