קריטריונים לבחירה נכונה של אינסטלטור בבת ים

המחיר מדהים!השירות לא פחות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

איך מוצאים אינסטלטור מומחה בבת ים? האם ניתן להבדיל בין אינסטלטור מקצועי לפחות מקצועי? איך מאתרים בקלות חאפרים בעבודות אינסטלציה? כל התשובות נמצאות כאן:

בעיות אינסטלציה גורמות לנו לצאת במהירות מהכלים ואז להתקשר לבעל המקצוע הראשון בנמצא. חוסר האונים, בעיקר בתקלות מורכבות שיוצרות נזק מידי (נזילה חמורה מהניאגרה שמציפה את רצפת החדר לדוגמה) מביא אותנו לקבלת החלטות פזיזות מידי, מה שגורם לכך שרובנו פשוט לא בודקים את בעל המקצוע שאותו אנו מזמינים.

צילום:freepik

האמינות חשובה

צריך לזכור שכל פתרון בעיה, כמו לפתוח סתימות בשירותים למשל, או להגביר את לחץ המים, מצריכים אדם שלא רק המקצועיות שלו בלתי ניתנת לערעור, אלא גם אדם אמין, שלא ירמה אותנו ברגע האמת או יחולל "תקלה על תקלה" כדי לייקר את התשלום עבורו. ברגע האמת, הפרטים הללו לא תמיד מובחנים או ברורים לנו ולכן הבעיה תצוץ פעם נוספת. במקרה הגרוע יותר, היא תביא לבעיה חמורה יותר וכמובן למפח נפש קשה אם יתגלה שנפלנו קרבן לתרמית. אז מה עושים?

חיפוש אינסטלטור מומחה בבת ים

לפני שבוחרים איסטלטור לטיפול בתקלה או לעבודת התקנה/ החלפה מסוימת, כדאי לרכז מאגר קטן של 3-4 בעלי מקצוע שונים. את המאגר הקטן הזה תוכלו להרכיב מהמלצות מכרים ובני משפחה, המלצות שמצאתם ברשת וכמובן אינסטלטורים שהחיפוש בגוגל העלה עבורכם. וודאו כי אתם מתמקדים בלחפש אינסטלטור מומחה בבת ים או בקרבת אזור מגוריכם, על מנת שהאינסטלטור לא יגיע ממרחק וכך הוא יהיה זמין יותר וגם לא יגבה מחירי עתק על הגעה מרחוק. לאחר שבידכם הרשימה, זה הזמן להרים טלפונים: לדבר עם בעלי המקצוע ולהתרשם מהם.

שימו לב שבידכם נמצאים טלפונים של אינסטלטורים שקיבלתם עליהם ביקורת טובה ולא המלצה. המלצה נועדה לשבח את העבודה או את בעל המקצוע, בעוד שביקורת סוקרת את כלל העבודה על כל הצדדים שלה ומתייחסת גם לזמינות, היעילות, השירות והאדיבות. הם חשובים לא פחות.

בדיקת המחיר

כעת זה הזמן לבדוק מהו המחיר שגובה האינסטלטור בעבור השירות, כאשר המחיר עשוי להצביע על אדם מקצועי או אדם שאיננו מקצועי. תחילה נסו לחפש את השירות הרצוי לכם ברשת ולברר כמה הוא עולה: מהו מחיר החלפת ברז במטבח או כמה עולה לפתוח סתימות בשירותים למשל? לאחר שבידכם אומדן מחירים אפשרי, השוו אותו לזה שקיבלתם מהאינסטלטור. מחיר נמוך מידי או גבוה מידי מהממוצע הכללי, יצביע על בעיה.

תעודה מקצועית

ולסיום, בקשו מהאינסטלטור שמגיע אליכם לתיקון תעודת אינסטלטור מוסמך, או תעודת קבלן שיפוצים. תעודות אלו מעידות לא רק על ההסמכה וההכשרה המקצועית המתבקשות, אלא על ניסיונו הרחב של בעל המקצוע והיכולת שלו למצוא מגוון רחב של פתרונות לכל בעיה, על מנת שיתאימו כראוי ללקוח. אינסטלטורים בעלי תעודה תקפה, מציגים למעשה בפני לקוחותיהם ידע תיאורטי וידע מעשי מספקים, דבר שמעיד על יכולתם המקצועית וגם על האמינות שלהם באופן אישי.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753249

אז מה היה לנו בכתבה:

Picture of רונן זקיף
רונן זקיף

מזה שנים רבות, משרתת חברת זקיף השכרת פיגומים את ענף הבנייה בישראל ומספקת מערכים שלמים של פיגומים לפרויקטים מגוונים של בנייה חדשה. לצד זאת, מספקת החברה פיגומים גם ללקוחות פרטיים, בנייה פרטית ופרויקטים של שיפוץ מעטפת חוץ ועיצוב פנים, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

עוד פוסטים שיעניינו אותך

בניין

חיזוק אריחים ומבנים בגובה: איך עושים את זה בפיגומים?

כאשר מדובר בחיזוק אריחים ומבנים בגובה, שימוש בפיגומים חיוני להבטחת בטיחות העובדים ושלמות המבנה. פיגומים מספקים פלטפורמה יציבה לעובדים לגשת לאזורים שקשה להגיע אליהם ולבצע תיקונים או עבודות תחזוקה הכרחיות. במאמר זה נדון בחשיבותו של חיזוק בגובה וכיצד לפיגומים תפקיד מכריע בתהליך זה.

עובש בקיר

המדריך המקיף לטיפול בעובש

עובש על קירות לא רק מכוער אלא יכול גם להוות סיכונים בריאותיים. חשוב לזהות את מקור הרטיבות שגורמת לגדילת העובש. דליפות, אוורור לקוי או רמות לחות גבוהות יכולים כולם לתרום לצמיחת עובש.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!