איך מבצעים כיוון לדלת זכוכית?

המחיר מדהים!השירות לא פחות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אחד השירותים החשובים ביותר שיכול מומחה להתקנה ותיקון דלתות זכוכית לספק לנו, היא כיוון דלת כך שנוכל להשתמש בה בצורה סדירה, לפתוח ולסגור אותה כפי שאנחנו מצפים. הכיוון הוא הכרחי, שכן בלעדיו לא נוכל להשתמש בדלת באופן בטוח ונוח.

במאמר זה אנחנו נסביר איך מתבצע כיוון דלת זכוכית, כיצד מומחה תיקון דלת זכוכית יכול לעזור לנו בעניין ומדוע חשוב להזמין איש מקצוע מתחום זה לשם כך. לפני כן חשוב לומר, כבר בשלב ההתקנה יש לבצע כיון אחרת ההתקנה לא תהיה שלמה ולא נוכל להשתמש בדלת. בשלבים מאוחרים יותר, רק אם הדלת יצאה מאיזון מסיבות שונות, אז יש צורך להזמין מומחה שיספק לנו שירות זה.

איך מבצעים כיוון דלת זכוכית?

הצורך בכיוון דלת זכוכית קיים כאשר הדלת מתבססת על צירים. במקרה כזה, יש צורך לכוון את ציר דלת הזכוכית על מנת שהיא תעמוד ישרה במקום שלה. על פניו, ברגע שמתקינים את הדלת ומבצעים בה תיקון אז היא אמורה לעמוד בצורה ישרה, העניין הוא שאם הזמן עלול לחול שינוי, גם אם הוא לא מהותי וקיצוני, עדיין הוא יורגש ואין ספק שייגרם נזק לדלת.

כיוון דלת זכוכית, מוטב שיעשה על ידי מומחה שמתמחה בתחום ויש לו את האמצעים והציוד הנדרש לכך. במקרים רבים, הכיוון יעשה על ידי הגבהה של הדלת, כך שהיא לא תיגע ברצפה, תהיה ישרה ואז יהיה אפשר לשחק עם הצירים שלה, לחזק אותם ברמה מספקת בשביל שהיא תעמוד במקום ולא תרד כלפי מטה. בצורה כזו יהיה אפשר להשתמש בה באופן סדיר, לפתוח ולסגור.

מומחה תיקון דלת זכוכית ידע לבצע את העבודה, על פי הניסיון שעומד לרשות, הידע והכלים שיש לו. הוא ידע לחשב את המשקל של הדלת ואת האמצעים שיש לה, בשביל לדעת עד לאיזו נקודה אפשר להגביה אותה בצורה אופטימלית ולבצע את הכיוון הנדרש. המטרה היא שהצירים של הדלת יחזיקו אותה מספיק זמן מבלי שהיא תרד לכיוון הרצפה.

מדוע חשוב להזמין איש מקצוע לביצוע העבודה

אנחנו צריכים להזמין איש מקצוע, מומחה תיקון דלת זכוכית שיבצע את העבודה, מאחר ולו יש את הידע והניסיון הדרושים לצורך ביצוע העבודה, וכן יש לו את הכלים הרלוונטיים בשביל שהוא יוכל גם להגביה את הדלת בצורה נכונה, גם לחזק את הצירים וגם לבצע את הבדיקות הנדרשות בשביל לוודא שהדלת לא תרד שום כלפי הרצפה.

חשוב להבהיר, אם אנחנו לא נזמין איש מקצוע עם ניסיון, אזי שאנחנו עלולים למצוא את עצמנו במצב בו העבודה איננה מתבצעת באופן מקצועי, מה שיכול לגרום נזק לדלת וכמובן למנוע מאיתנו את האפשרות להשתמש בדלת בצורה אפקטיבית. לכן חשוב להזמין איש מקצוע מנוסה בסוג כזה של עבודות ברמה גבוהה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753249

אז מה היה לנו בכתבה:

Picture of רונן זקיף
רונן זקיף

מזה שנים רבות, משרתת חברת זקיף השכרת פיגומים את ענף הבנייה בישראל ומספקת מערכים שלמים של פיגומים לפרויקטים מגוונים של בנייה חדשה. לצד זאת, מספקת החברה פיגומים גם ללקוחות פרטיים, בנייה פרטית ופרויקטים של שיפוץ מעטפת חוץ ועיצוב פנים, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

עוד פוסטים שיעניינו אותך

רישום קבלנים

קבלן רשום או קבלן ללא רישיון? ככה תזהו קבלנים בענף השיפוצים

להתחיל שיפוץ בבית זאת החלטה מרגשת שמביאה איתה התחדשות. אך בכל שיפוץ מושקעים כספים רבים וחשוב לבחור בבעל המקצוע הנכון ביותר לפרויקט. בכל שנה אלפי משפחות נופלות קורבן לקבלנים ללא רישיון שמבצעים את הפרויקטים ברשלנות. כתוצאה מכך נגרמים נזקים למבנה ששופץ וכך גם נזקים כלכליים ועוגמת נפש רבה. אז לפני שאתם מתחילים את השיפוץ – כך תזהו האם הקבלן שמולכם הוא ללא רישיון קבלן.

בניין

חיזוק אריחים ומבנים בגובה: איך עושים את זה בפיגומים?

כאשר מדובר בחיזוק אריחים ומבנים בגובה, שימוש בפיגומים חיוני להבטחת בטיחות העובדים ושלמות המבנה. פיגומים מספקים פלטפורמה יציבה לעובדים לגשת לאזורים שקשה להגיע אליהם ולבצע תיקונים או עבודות תחזוקה הכרחיות. במאמר זה נדון בחשיבותו של חיזוק בגובה וכיצד לפיגומים תפקיד מכריע בתהליך זה.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!