זקיף השכרת פיגומים

מחפשים פיגום נייד לצביעה, טיח ושיפוצים? צריכים מערך פיגומי זקפים לפרויקט בנייה נרחב או פרויקט שיפוץ פנים וחוץ? זה הזמן להמליץ בפניכם על אחת החברות האמינות, הזולות והמסורות ביותר בתחום הפיגומים בישראל, הלוא היא חברת זקיף השכרת פיגומים, שמציעה לכם מגוון רחב של פיגומים בכל גודל ומידה, כולם עומדים בתקן האירופאי וכולם נהנים מתחזוקה מקצועית בסטנדרטים הגבוהים ביותר ועל פי כל תקני הבטיחות המחייבים.

מזה שנים רבות, משרתת חברת זקיף השכרת פיגומים את ענף הבנייה בישראל ומספקת מערכים שלמים של פיגומים לפרויקטים מגוונים של בנייה חדשה. לצד זאת, מספקת החברה פיגומים גם ללקוחות פרטיים, בנייה פרטית ופרויקטים של שיפוץ מעטפת חוץ ועיצוב פנים, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

מהבדיקות שערכנו גם בשוק וגם מול החברה עצמה, גילינו את כל המרכיבים הבאים, שהופכים את שירות השכרת הפיגומים של חברת זקיף השכרת פיגומים לאחד הטובים ביותר בישראל:

  • הקפדה מוחלטת וללא פשרות בכל מה שקשור בבטיחות, ובכלל זה עבודה עם פיגומים בעלי תקן אירופאי וכמובן תקן ישראלי, תחזוקה רציפה של הפיגומים והחלפה של כל רכיב שאיבד מהחוזק המבני שלו.
  • מתן חבילת שירות מקצה לקצה ובכלל זה ייעוץ וסיוע בבחירת סוג והיקף הפיגום הנדרש, הובלת הפיגום לבית הלקוח, העמדת בונה פיגומים מורשה לרשות הלקוח לצורך בניית הפיגום ולצורך פירוקו בתום הפרויקט. אתם כלקוחות לא צריכים לדאוג לדבר.
  • תמחור אטרקטיבי ותחרותי מול שחקנים נוספים בשוק. בעניין זה חשוב לציין שחברת זקיף השכרת פיגומים היא אינה הזולה ביותר בישראל וזאת דווקא בשורה טובה לכל מי שמבין שבטיחות, איכות ושירות עולים כסף. יחד עם זאת, מדובר באחת החברות הזולות שלבטח מציעה הרבה מעבר למחיר שהיא גובה.
  • מבחר גדול של פיגומים – לחברת זקיף השכרת פיגומים מגוון רחב של פיגומים סמוכי קרקע או צמודי קיר, פיגומים זקפים, פיגומים תלויים, פיגומים ניידים ועוד, כולם מגיעים בשלל מידות ובכל רמות החוזק הנדרשות על פי אישור מהנדס.
  • עבודה חוקית ללא פשרות – חברת זקיף השכרת פיגומים מקפידה מאוד על כל הוראות החוק, עובדת עם אנשי מקצוע מורשים בלבד ובכפוף לאישורי מהנדס בניין מוסמך.

לאורך כל הדרך, אנו מקפידים על המלצה על אנשי המקצוע הטובים ביותר עבורכם, כשתמיד אנו לוקחים בחשבון את כל הפרמטרים שהופכים איש מקצוע לאיש מקצוע טוב. בכל הבדיקות שערכנו בתחום הפיגומים, חברת זקיף השכרת פיגומים היא ללא ספק אחת החברות הטובות ביותר, שיודעת לספק לכם פיגומים איכותיים ובטיחותיים ברמה הגבוהה ביותר ובמיוחד להעניק לכם ראש שקט, שאתם משלמים את המינימום ביחס למה שאתם מקבלים ושאתם מקבלים את כל מה שאתם צריכים כדי להשלים את הפרויקט שלכם בצורה בטוחה, בזמן וללא תקלות והפתעות. מחפשים פיגומים? חברת זקיף השכרת פיגומים היא הכתובת שלכם.

 

השכרת פיגומים ניידים אירופאיים
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!